Challenger - Lissabon

10/08 10:00 29 [189] Benjamin Hassan vs Flavio Cobolli [121] 5-7,5-7
10/07 09:00 28 [203] Franco Agamenone vs Flavio Cobolli [121] 4-6,1-6
10/06 11:00 27 Calvin Hemery vs Flavio Cobolli 4-6,3-6
10/05 14:40 26 [242] Oleksii Krutykh vs Flavio Cobolli [121] 6-7,3-6
**Challenger - Lissabon**

Welkom bij de Challenger - Lissabon, een professioneel tennistoernooi voor heren dat deel uitmaakt van de ATP Challenger Tour. Dit prestigieuze evenement wordt gehouden op de prachtige tennisbanen van de Clube de Ténis do Jamor in Lissabon, Portugal.

Beleef de spanning en sensatie terwijl top tennissers uit de hele wereld strijden om de felbegeerde titel. Geniet van hoogstaand tennis, van hard bevochten rally's tot spectaculaire slagen. De Challenger - Lissabon biedt een unieke gelegenheid om tennissers van wereldklasse in actie te zien.

Het toernooi omvat een enkelspel- en dubbelspeltoernooi, met deelnemers uit meer dan 20 landen. Wees getuige van de opkomende sterren van de tennissport en moedig je favoriete spelers aan.

Naast de wedstrijden biedt het Challenger - Lissabon verschillende randactiviteiten, waaronder een fanzone en eetgelegenheden. Geniet van een onvergetelijke dag vol tennis en entertainment.

Tickets zijn nu beschikbaar. Koop je tickets vandaag nog en ervaar de sensatie van de Challenger - Lissabon!