Handbal |
Denemarken - 1e divisie |
03/28 14:00 |
IK Skovbakken v Team Sydhavsoerne
|
|
25-31
|
|
Handbal |
Denemarken - 1e divisie |
03/28 14:00 |
HOJ v Koge
|
|
40-28
|
|
Handbal |
Denemarken - 1e divisie |
03/28 14:00 |
Grindsted GIF v Rækker Mølle
|
|
28-22
|
|
Handbal |
Denemarken - 1e divisie |
03/28 14:00 |
Aarhus HC v TM Tonder
|
|
31-29
|
|
Handbal |
Denemarken - 1e divisie |
03/28 14:00 |
Elitesport Vendsyssel v HC Midtjylland
|
|
25-32
|
|
Handbal |
Denemarken - 1e divisie |
03/28 14:00 |
HC Odense v FIF
|
|
23-33
|
|
Voetbal |
Slowakije - 2. Liga |
03/28 14:00 |
MSK Povazska Bystrica v FK Humenne
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Denemarken - Danmarksserien - Groep 3 |
03/28 14:00 |
Aarhus Fremad 2 v Marienlyst
|
|
2-2
|
|
Voetbal |
Denemarken - 2. division |
03/28 14:00 |
Thisted FC v Brabrand
|
|
0-1
|
|
Voetbal |
Denemarken - 2. division |
03/28 14:00 |
AB Copenhagen v Nykobing
|
|
2-3
|
|
Windhondenrennen |
Perry Barr |
03/28 13:57 |
Perry Barr v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Fontwell |
03/28 13:57 |
Fontwell v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 13:55 |
Volodymyr Korobko v Rostyslav Fedyna
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
03/28 13:55 |
Stepan Koci v Daniel Vojna
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tafeltennis - Challenger Series |
03/28 13:55 |
Diego Piguave v Finn Luu
|
|
2-3
|
|
Windhondenrennen |
Oxford |
03/28 13:54 |
Oxford v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:52 |
Juventus (Flewless_phoenix) Esports v Roma (labotryas) Esports
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:52 |
AC Milan (BlackStar98) Esports v Napoli (FEARGGWP) Esports
|
|
1-4
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
03/28 13:52 |
MIL Bucks (KJMR) Esports v BOS Celtics (HOGGY) Esports
|
|
69-82
|
|
Paardenraces |
Argentan |
03/28 13:51 |
Argentan v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Crayford |
03/28 13:51 |
Crayford v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
03/28 13:50 |
Daniel Bak v Jakub Kosowski
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 13:50 |
Serhii Solomko v Dmitriy Zaporozhets
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
03/28 13:50 |
Martin Juhasz v Ondrej Knazik
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF M25 - Trnava - HD |
03/28 13:50 |
Haliak/Karol v Ruehl/Zahraj
|
|
4-6,3-6
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:48 |
PSG (Rus_1995_LAN) Esports v Real Madrid (dm1trena) Esports
|
|
3-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:48 |
Barcelona (lowheels) Esports v Man City (Bomb1to) Esports
|
|
1-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:45 |
AC Milan (Rafaelo) Esports v A.Madrid (Walter) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:45 |
Arsenal (Adriano) Esports v Leipzig (Obelix) Esports
|
|
5-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:45 |
Man City (Professor) Esports v Arsenal (TongPo) Esports
|
|
1-4
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:45 |
Aston Villa (Mosquito) Esports v Tottenham (Ivan) Esports
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
03/28 13:45 |
Pavel Sirucek v Gustavo Gomez
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:45 |
Bayern (Bruno) Esports v Man City (Palas) Esports
|
|
1-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:45 |
Barcelona (Leonardo) Esports v PSG (Andrew) Esports
|
|
2-1
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
03/28 13:45 |
Sara Cakarevic v Angelica Raggi
|
|
6-7,4-6
|
|
Hockey |
Euro Hockey League |
03/28 13:45 |
Old Georgians v Club de Campo
|
|
4-2
|
|
Tennis |
ITF W35 - Terrassa - DD |
03/28 13:45 |
Cavalle-Reimers/Shinde v Ghioroaie/Struplova
|
|
7-6,7-6
|
|
Tennis |
ITF M15 - Bragado |
03/28 13:45 |
Mateo Del Pino v Luciano Carraro
|
|
1-6,2-6
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:45 |
Bayer 04 (Ragnar) Esports v Sporting (val) Esports
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
03/28 13:45 |
Jakub Zochniak v Grzegorz Poliniewicz
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 13:45 |
Frantisek Schmidtmayer v Ondrej Mezera
|
|
2-3
|
|
Darten |
Modus Super Series - Week 5 |
03/28 13:45 |
Greg Ritchie v Max de Jong
|
|
4-2
|
|
Squash |
London Classic |
03/28 13:45 |
Marwan El Shorbagy v Raphael Kandra
|
|
2-1
|
|
Badminton |
Spain Masters - GD |
03/28 13:45 |
Hidayatullah/Pranata v Cheng/Zhang
|
|
0-2
|
|
Paardenraces |
Vaal (SA) |
03/28 13:45 |
Vaal (SA) v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:45 |
Villarreal (Carnage) Esports v Roma (Spex) Esports
|
|
4-4
|
|
Tennis |
ITF - M15 Sharm-el-Sheikh - HD |
03/28 13:45 |
Houghton/Little v Jong/Rottgering
|
|
6-3,7-6
|
|
Tennis |
ITF W50 - Murska Sobota |
03/28 13:45 |
Valeria Savinykh v Hannah Klugman
|
|
6-3,6-1
|
|
Windhondenrennen |
Waterford |
03/28 13:42 |
Waterford v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
03/28 13:42 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:40 |
Roma (labotryas) Esports v AC Milan (BlackStar98) Esports
|
|
2-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:40 |
Napoli (FEARGGWP) Esports v Inter Milan (Upcake22) Esports
|
|
2-1
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
03/28 13:40 |
Lukasz Jarocki v Maciej Podsiadlo
|
|
2-3
|
|
Badminton |
Spain Masters - Dames |
03/28 13:40 |
Natsuki Nidaira v Supanida Katethong
|
|
1-2
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 13:40 |
Maksym Mrykh v Evgeniy Gudimenko
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF M25 - Saint-Dizier |
03/28 13:40 |
Buvaysar Gadamauri v Daniel Masur
|
|
7-5,6-7,6-3
|
|
Windhondenrennen |
Nottingham |
03/28 13:39 |
Nottingham v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:36 |
Bayern (Jekunam) Esports v Barcelona (lowheels) Esports
|
|
4-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 13:36 |
Man City (Bomb1to) Esports v PSG (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
03/28 13:35 |
Karol Guzy v Franciszek Jastrzebowski
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 13:35 |
Evgeniy Khurtak v Valentyn Chumak
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup - Dames |
03/28 13:35 |
Viktoriia Okhnych v Hanna Holiak
|
|
3-1
|
|
Badminton |
Spain Masters - HD |
03/28 13:35 |
Huang/Liu v Corvee/Labar
|
|
2-0
|
|
Paardenraces |
Chantilly |
03/28 13:34 |
Chantilly v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Oxford |
03/28 13:34 |
Oxford v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Sheffield |
03/28 13:33 |
Sheffield v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:30 |
Inter (Odin) Esports v A.Madrid (Walter) Esports
|
|
1-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:30 |
Arsenal (Adriano) Esports v AC Milan (Rafaelo) Esports
|
|
2-0
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:30 |
Man Utd (Goliath) Esports v Aston Villa (Mosquito) Esports
|
|
2-4
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:30 |
Man City (Professor) Esports v Tottenham (Ivan) Esports
|
|
3-4
|
|
Handbal |
Wit-Rusland - Beker |
03/28 13:30 |
BNTU-BelAZ - Dames v Victoria Berestye - Dames
|
|
33-23
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
03/28 13:30 |
GS Warriors (THA KID) Esports v DAL Mavericks (CARNAGE) Esports
|
|
80-67
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:30 |
Real Madrid (VanGogh) Esports v Man City (Palas) Esports
|
|
2-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 13:30 |
Bayern (Bruno) Esports v PSG (Andrew) Esports
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 13:30 |
Anton Tur v Andrii Datsenko
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 13:30 |
Petr Kolesnik v Vadim Komar
|
|
1-3
|
|
Tennis |
Challenger - Girona - HD |
03/28 13:30 |
Rincon/Roca Batalla v Cabral/Patten
|
|
4-6,2-6
|
|
Tennis |
ITF - M15 Sharm-el-Sheikh - HD |
03/28 13:30 |
Binda/Philippov v Jones/Tyler
|
|
6-4,1-6,10-7
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 13:30 |
Josef Palecek v Jindrich Vrba
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 13:30 |
Kyryl Darin v Jaromir Kanok
|
|
3-0
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:30 |
Sporting (val) Esports v Roma (Spex) Esports
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 13:30 |
Bayer 04 (Ragnar) Esports v Brighton (Spencer) Esports
|
|
4-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 13:30 |
Pavel Chvatal v Jan Manhal Jnr
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 13:30 |
Tomas Regner v Pavel Sprynar
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
Reggio Calabria v Akragas
|
|
5-1
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
Portici 1906 v Citta Di S. Agata
|
|
1-1
|
|
Voetbal |
Italië - Campionato Primavera 4 |
03/28 13:30 |
Trento U19 v Pontedera U19
|
|
0-0
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
Siracusa v ASD Ragusa
|
|
0-0
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
Cynthialbalonga v Ischia
|
|
2-0
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
ASD Calcio Certaldo v A.C.D. Sant'Angelo
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
Sammaurese v ASD Victor San Marino
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
FC Forsempronese v Campobasso
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
San Marzano Calcio v NF Ardea Calcio
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
Boreale v Sarrabus Ogliastra
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
ASD Romana v Nocerina
|
|
0-2
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
Atletico Uri v ASD Trastevere
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
USD Latte Dolce v Gladiator
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
ASD RG Ticino v USD Pont Donnaz
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
FC Vado v Chisola
|
|
View
|
|
Voetbal |
Italië - Serie D |
03/28 13:30 |
AC Bra v Lavagnese
|
|
1-1
|
|