Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Ram/Salisbury vs Mahut/Middelkoop
6-0,6-3
28 |
Mahut/Middelkoop vs Doumbia/Reboul
Walkover
28 |
Ram/Salisbury vs Barrientos/Olivetti
7-6,6-3
27 |
Doumbia/Reboul vs Haase/Oswald
6-0,6-3
27 |
Bhambri/Myneni vs Mahut/Middelkoop
1-6,2-6
27 |
Ram/Salisbury vs Nedovyesov/Reyes-Varela
4-6,6-3,10-6
27 |
Gille/Vliegen vs Barrientos/Olivetti
3-6,7-6,10-12
26 |
Cabral/Matos vs Doumbia/Reboul
7-6,4-6,8-10
26 |
Haase/Oswald vs Gonzalez/Molteni
7-6,6-1
26 |
Nedovyesov/Reyes-Varela vs Escobar/Golubev
7-6,6-3
26 |
Barrientos/Olivetti vs Blanchet/Guinard
6-3,6-4
26 |
Andreozzi/Duran vs Mahut/Middelkoop
3-6,6-4,9-11
**ATP - Lyon - HD**
Welkom bij de ATP - Lyon - HD, een hoogwaardig tennistoernooi dat plaatsvindt in het prachtige Lyon, Frankrijk. Dit evenement maakt deel uit van de ATP Tour en trekt enkele van de beste tennissers ter wereld.
**Datum en locatie**
Het toernooi vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum] in het Palais des Sports de Lyon.
**Deelnemers**
Een indrukwekkend deelnemersveld zal strijden om de titel, waaronder onder andere:
* [Speler 1]
* [Speler 2]
* [Speler 3]
* [Speler 4]
**Wedstrijden**
Het toernooi bestaat uit twee onderdelen:
* Heren enkelspel
* Heren dubbelspel
De wedstrijden worden gespeeld op binnenbanen met hardcourt-oppervlak.
**Hoogtepunten**
* Spannende wedstrijden met topsporters
* Mogelijkheid om je favoriete tennissers van dichtbij te zien
* Een geanimeerde sfeer met muziek en entertainment
* Eet- en drinkgelegenheden op locatie
**Tickets**
Tickets zijn verkrijgbaar via [website of verkooppunt]. Zorg ervoor dat je snel bestelt, want de kaarten zijn zeer gewild.
Beleef de spanning van toptennis in Lyon met de ATP - Lyon - HD. Kom naar het Palais des Sports de Lyon en geniet van een onvergetelijke tenniservaring.