Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[9] Taylor Fritz vs Aleksandar Vukic
[82] |
7-5,6-7,6-4
28 |
[82] Aleksandar Vukic vs Ugo Humbert
[38] |
3-6,7-6,7-5
28 |
[9] Taylor Fritz vs J.J. Wolf
[46] |
6-3,7-5
27 |
[38] Ugo Humbert vs Alex De Minaur
[17] |
7-6,6-3
27 |
[32] Christopher Eubanks vs Aleksandar Vukic
[82] |
4-6,4-6
27 |
[9] Taylor Fritz vs Kei Nishikori
[439] |
6-4,6-2
27 |
[88] Dominik Koepfer vs J.J. Wolf
[46] |
2-6,3-6
26 |
[439] Kei Nishikori vs Juncheng Shang
[156] |
6-4,7-6
26 |
[9] Taylor Fritz vs Yibing Wu
[89] |
6-4,7-6
26 |
[105] Maxime Cressy vs J.J. Wolf
[46] |
6-7,3-6
26 |
[30] Daniel Evans vs Dominik Koepfer
[88] |
6-2,6-7,4-6
26 |
[32] Christopher Eubanks vs Brandon Nakashima
[58] |
6-7,6-4,7-5
**ATP - Atlanta**
Welkom bij het prestigieuze ATP-toernooi in Atlanta! Ervaar bloedstollende tenniswedstrijden op het hoogste niveau.
**World-Class Tennis:**
Geniet van meeslepend tennis van 's werelds beste spelers, waaronder topspelers zoals Daniil Medvedev, Stefanos Tsitsipas en Alexander Zverev.
**Spannende Wedstrijden:**
Bereid je voor op razendsnelle services, krachtige grondstoten en meesterlijke volley's terwijl de spelers alles geven op de baan.
**Uitzicht op de Prachtige Stad:**
Het toernooi wordt gehouden in het adembenemende Atlantic Station, met uitzicht op de bruisende stad Atlanta.
**Diverse Evenementen:**
Naast de toptenniswedstrijden zijn er ook meet-and-greets met spelers, tennisclinics en leuke activiteiten voor fans van alle leeftijden.
**Geniet van de Sfeer:**
Neem de elektrische sfeer in je op terwijl de menigte juicht en de spelers strijden om de overwinning.
**Ticketinfo:**
Kaarten zijn nu verkrijgbaar via onze officiële website. Zorg dat je je ticket op tijd reserveert om teleurstellingen te voorkomen.
Mis het niet! Kom naar het ATP-toernooi in Atlanta voor een onvergetelijke tenniservaring.