Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Xu/Yang vs Aoyama/Chan
7-5,6-0
28 |
Kudermetova/Zhang vs Xu/Yang
7-5,2-6,7-10
28 |
Aoyama/Chan vs Dabrowski/Olmos
2-6,7-6,10-3
27 |
Xu/Yang vs Chan/Haddad Maia
Walkover
27 |
Krueger/Mandlik vs Dabrowski/Olmos
6-2,1-6,5-10
27 |
Aoyama/Chan vs Krawczyk/Schuurs
6-3,6-3
27 |
Kudermetova/Zhang vs Dolehide/Sanders
6-2,5-7,10-8
26 |
Bektas/Christian vs Dabrowski/Olmos
3-6,2-6
26 |
Muhammad/Townsend vs Chan/Haddad Maia
2-6,6-7
26 |
Xu/Yang vs Kichenok/Mihalikova
6-3,6-3
26 |
Kudermetova/Zhang vs Melichar-Martinez/Perez
6-2,6-4
26 |
Dolehide/Sanders vs Dzalamidze/Rakhimova
6-3,7-6
WTA - San Jose - DD
Het WTA-toernooi van San Jose in het dubbelspel vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum] in het prachtige San Jose, Californië. Dit toernooi staat bekend om zijn spannende wedstrijden en wereldberoemde spelers. De toptalenten in het vrouwen dubbelspel zullen de strijd met elkaar aangaan om de felbegeerde titel.
Met een prijzengeld van [bedrag], trekt het WTA-toernooi van San Jose enkele van de beste dubbelspelteams ter wereld. De topgeplaatste teams zullen hun vaardigheden en strategieën op de proef stellen, waarbij ze strijden om de overwinning.
Fans kunnen zich verheugen op adembenemende acties, ongelooflijke rally's en spectaculaire punten. De sfeer in San Jose zal elektrisch zijn, met enthousiaste supporters die hun favoriete teams aanmoedigen.
Of je nu een fervent tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijke sportbeleving, het WTA-toernooi van San Jose in het dubbelspel mag je niet missen. Koop vandaag nog je tickets en wees getuige van de beste vrouwelijke dubbelspelers ter wereld die het tegen elkaar opnemen in dit prestigieuze toernooi.