Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[295] Alex Rybakov vs Dmitry Popko
[339] |
5-7,2-6
28 |
[295] Alex Rybakov vs Nicolas Mejia
[409] |
7-5,6-3
28 |
Peter Bertran vs Dmitry Popko
2-6,2-6
27 |
Axel Nefve vs Dmitry Popko
7-6,5-7,2-6
27 |
Bruno Kuzuhara vs Peter Bertran
6-2,2-6,5-7
27 |
[322] Toby Kodat vs Alex Rybakov
[295] |
3-6,4-6
27 |
Nicolas Mejia vs Andres Andrade
6-3,6-2
26 |
[409] Nicolas Mejia vs Igor Gimenez
[464] |
6-2,7-5
26 |
Harrison Adams vs Peter Bertran
5-7,6-3,2-6
26 |
William Grant vs Alex Rybakov
4-6,0-6
26 |
Evan Bynoe vs Andres Andrade
2-6,1-6
26 |
Bruno Kuzuhara vs Arthur Bonnaud
6-1,6-0
**ITF M15 - Zonsopkomst**
Maak je klaar voor een spannende week van professioneel mannensingle- en dubbeltennis in het prachtige Sunrise, Florida.
Van [startdatum] tot [einddatum] zullen 's werelds beste opkomende tennissers strijden om punten en prijzengeld. Geniet van hoogstaand tennis op de hardcourtbanen van [locatie], terwijl de spelers hun vaardigheden en vastberadenheid tonen.
Het toernooi omvat:
* Een sterk deelnemersveld met spelers uit de hele wereld
* Spannende single- en dubbelwedstrijden
* Kwalificatie wedstrijden voor de hoofdtabel
* Dagelijkse on-court interviews en commentaar
* Gezellige sfeer met eten, drinken en merchandise
Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuk uitje, de ITF M15 - Sunrise belooft een onvergetelijke tenniservaring.
Koop je tickets nu en wees getuige van de opkomst van de volgende generatie tennissers!