ITF M15 Santa Marta

**ITF M15 Santa Marta**

**Een spannend tennistoernooi in het prachtige Santa Marta, Colombia**

Het ITF M15 Santa Marta is een professioneel tennistoernooi voor mannen dat deel uitmaakt van de International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour. Dit prestigieuze evenement trekt topspelers uit de hele wereld die strijden om titels in zowel het enkel- als dubbelspel.

**Datum en locatie**

Het toernooi wordt gehouden in de Santa Marta Tennis Academy van 20 tot 26 februari 2023. De prachtige locatie biedt 10 hardcourtbanen en een stadionbaan met 1.000 zitplaatsen.

**Prijzengeld en rankingpunten**

Het totale prijzengeld voor het toernooi bedraagt $15.000. Deelnemers verdienen ook waardevolle rankingpunten voor de ITF World Tennis Tour, wat bijdraagt aan hun wereldranglijst.

**Topspelers**

Het ITF M15 Santa Marta heeft een sterk deelnemersveld, met onder meer:

* [Naam speler 1]
* [Naam speler 2]
* [Naam speler 3]
* [Naam speler 4]

**Programma**

Het toernooi omvat de volgende onderdelen:

* Enkelspel kwalificatie (20 februari)
* Enkelspel hoofdtoernooi (21-26 februari)
* Dubbelspel hoofdtoernooi (21-26 februari)

**Tickets en toegang**

Tickets zijn online of aan de poort verkrijgbaar. Toegang tot het toernooiterrein is gratis voor toeschouwers.

**Beleef het live**

Of je nu een tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een spannend dagje uit, het ITF M15 Santa Marta is een evenement dat je niet mag missen. Kom kijken naar de beste tennissers ter wereld en geniet van de opwinding van dit internationale toernooi.