Date | R | Thuis vs Uit | - |
---|---|---|---|
03/29 15:00 | 5 | Dila Gori vs FC Iberia 1999 | View |
03/29 16:00 | 5 | Kolkheti Poti vs FC Telavi | View |
03/29 17:00 | 5 | Dinamo Batumi vs Torpedo Kutaisi | View |
03/30 15:00 | 5 | Dinamo Tbilisi vs FC Samtredia | View |
03/30 17:00 | 5 | FC Gagra vs Samgurali | View |
04/02 15:00 | 6 | FC Iberia 1999 vs Dinamo Batumi | View |
04/02 17:00 | 6 | Torpedo Kutaisi vs Kolkheti Poti | View |
04/03 11:00 | 6 | FC Samtredia vs Samgurali | View |
04/03 15:00 | 6 | FC Telavi vs FC Gagra | View |
04/03 17:00 | 6 | Dinamo Tbilisi vs Dila Gori | View |
04/06 16:00 | 7 | Kolkheti Poti vs FC Iberia 1999 | View |
04/07 15:00 | 7 | Samgurali vs FC Telavi | View |
Date | R | Thuis vs Uit | - |
---|---|---|---|
03/16 16:00 | 4 | FC Telavi vs Dinamo Batumi | 0-1 |
03/16 15:00 | 4 | [7] Torpedo Kutaisi vs Dila Gori [3] | 1-0 |
03/16 10:30 | 4 | [8] FC Samtredia vs FC Gagra [10] | 1-3 |
03/15 15:30 | 4 | [3] FC Iberia 1999 vs Dinamo Tbilisi [4] | 1-0 |
03/15 14:00 | 4 | [9] Samgurali vs Kolkheti Poti [5] | 1-1 |
03/11 17:00 | 3 | [2] Dinamo Batumi vs Samgurali [9] | 1-0 |
03/11 15:00 | 3 | [3] Dila Gori vs FC Telavi [6] | 1-0 |
03/11 11:00 | 3 | [8] Kolkheti Poti vs FC Gagra [10] | 2-1 |
03/10 16:00 | 3 | [6] Dinamo Tbilisi vs Torpedo Kutaisi [5] | 1-0 |
03/10 14:00 | 3 | [3] FC Iberia 1999 vs FC Samtredia [8] | 2-2 |
03/07 17:00 | 2 | [9] FC Gagra vs Dinamo Batumi [5] | 1-3 |
03/07 13:00 | 2 | [9] Samgurali vs Dila Gori [4] | 0-1 |
De Erovnuli Liga, voorheen Oemaghlesi Liga, (Georgisch: ეროვნული ლიგა) is de hoogste voetbalcompetitie in Georgië georganiseerd door de Georgische voetbalbond.
De competitie is sinds 1990, na de onafhankelijkheid van de Sovjet-Unie, de hoogste nationale divisie. Van 1927 tot 1989 was de competitie een regionale competitie binnen de Sovjet-Unie.
De huidige positie van Georgië op de UEFA-coëfficiëntenranglijst betekent dat van de Georgische deelnemers aan de Europese toernooien de kampioen zich plaatst voor de (voorronden van de) UEFA Champions League en de nummers twee en drie zich plaatsen, samen met de bekerwinnaar, voor de (voorronden van de) UEFA Europa Conference League. Nummer 10 degradeert naar de Erovnuli Liga 2. Nummers 8 en 9 spelen promotie-/degradatiewedstrijden tegen de nummers 2 en 3 van de Erovnuli Liga 2