Live Scores

Voetbal Esoccer Liga Pro - 12 minuten speeltijd 00' Vamos Ez1d (EZ1) Esports View Xalinho FC (XAL) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 00' Lokomotiv Moscow (Driller) Esports 0-0 Dynamo Kiev (Plevis) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 02' Monaco (Stig) Esports 0-1 Rennes (OoLancer) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 04' Lille (Quavo) Esports 0-2 Lyon (Kit) Esports
Voetbal Australië - NPL Queensland 07' Brisbane City [12] Brisbane City 0-0 Capalaba Bulldogs [11] Capalaba Bulldogs
Voetbal Australië - Tasmania Lakoseljac Cup 09' Glenorchy Knights FC Glenorchy Knights FC 0-0 South Hobart South Hobart
Voetbal China - Super League 12' Tianjin Teda [8] Tianjin Teda 0-0 Dalian Pro [7] Dalian Pro
Voetbal Australië - Queensland Premier League - Dames 22' Eastern Suburbs NPL - Dames [5] Eastern Suburbs NPL - Dames 0-0 Capalaba - Dames [3] Capalaba - Dames
Voetbal Australië - Brisbane Premier League 31' Grange Thistle [7] Grange Thistle 0-1 Taringa Rovers [12] Taringa Rovers
Voetbal Australië - Brisbane Capital League 1 34' New Farm United 0-3 North Pine North Pine
Voetbal Australië - Brisbane Capital League - Dames 36' Pine Hills - Dames 2-0 North Brisbane FC - Dames
Voetbal Japan - J-League 40' Kashiwa Reysol [8] Kashiwa Reysol 0-0 Shimizu S-Pulse [18] Shimizu S-Pulse
Voetbal Taiwan - League Division 2 40' Play One Taipei 1-0 FC Kaohsiung
Voetbal Taiwan Cup Women 41' Hualian - Dames 0-1 Inter Taoyuan FC - Dames
Voetbal Zuid-Korea - K-League 2 42' Bucheon FC 1995 [8] Bucheon FC 1995 0-0 Chungnam Asan FC [10] Chungnam Asan FC
Voetbal China - 1e divisie 43' Taizhou Yuanda [6] Taizhou Yuanda 0-1 Kunshan FC [5] Kunshan FC
Voetbal Australië - South Australia State League 1 47' Fulham United FC 2-0 Sturt Lions Sturt Lions
Voetbal Australië - South Australia State League 1 50' West Adelaide West Adelaide 1-1 Adelaide Vipers
Voetbal Australië - South Australia State League 1 52' South Adelaide South Adelaide 4-1 Adelaide Victory
Voetbal Australië - South Australia State League 1 52' Playford 0-0 White City White City
Voetbal Australië - South Australia State League 1 56' Western Strikers Western Strikers 3-1 Seaford Rangers
Voetbal Australië - SA Premier League - Reserves 69' Adelaide Blue Eagles - Reserves 1-0 Metrostars - Reserves
Voetbal Australië - SA Premier League - Reserves 71' Para Hills Knights - Reserves 0-4 Cumberland United - Reserves
Voetbal Australië - SA Premier League - Reserves 71'<sup>+1</sup> Adelaide Raiders - Reserves 2-5 Croydon Kings - Reserves
Voetbal Australië - SA Premier League - Reserves 73' Campbelltown - Reserves 0-0 Modbury Jets - Reserves
Voetbal Japan - J-League 82' Shonan Bellmare [16] Shonan Bellmare 1-0 Yokohama FC [14] Yokohama FC
Voetbal Japan - J3-League 83' FC Gifu [5] FC Gifu 1-1 Sagamihara [4] Sagamihara
Voetbal Japan - J3-League 83' Kagoshima United [6] Kagoshima United 0-1 FC Imabari [8] FC Imabari
Voetbal Australië - Brisbane Premier - Reserve League 83' North Star - Reserves 1-1 Bayside United - Reserves
Voetbal Japan - J3-League 84' Nagano Parceiro [2] Nagano Parceiro 0-1 Kataller Toyama [10] Kataller Toyama
Voetbal Zuid-Korea - K-League 1 86' Gangwon FC [1] Gangwon FC 1-2 Suwon Bluewings [3] Suwon Bluewings
Voetbal Zuid-Korea - K-League 1 86' Seongnam FC [5] Seongnam FC 2-1 Busan I Park [4] Busan I Park
Voetbal Zuid-Korea - K-League 1 87' FC Seoul [2] FC Seoul 0-1 Incheon Utd [6] Incheon Utd
Voetbal Australië - Northern NSW Division 1 90'<sup>+4</sup> New Lambton FC 0-2 Singleton Strikers FC
Basketbal Ebasketball Live Arena - 4x5 minuten 1 - 05:00 LA Clippers (Goku) Esports 0-0 GS Warriors (Aphex) Esports
Basketbal Ebasketball Live Arena - 4x5 minuten 1 - 05:00 BKN Nets (Highlander) Esports 0-0 TOR Raptors (bad_trip) Esports
Basketbal Ebasketball Blitz League - 4x5 minuten 2 - 04:29 LA Lakers (PITBULL) Esports 26-33 GS Warriors (JABZ) Esports
Basketbal Rusland - Superleague 2 - 09:09 BC Vostok-65 28-15 Ufimets Ufa
Basketbal Chinees Taipei - Super BC 4 - 00:55 Pauian Archiland 65-71 Taiwan Beer
Basketbal Korea - KBL 4 - 05:49 KCC Egis [3] KCC Egis 62-67 Seoul Thunders [10] Seoul Thunders
Basketbal Korea - KBL 4 - 00:48 Mobis Phoebus [6] Mobis Phoebus 79-77 Busan Sonicboom [7] Busan Sonicboom
Volleybal Rusland - Liga Pro Molot-pro 0-0 Lions-pro
Volleybal Korea KOVO Women 19-25 Heungkuk Pink Spiders Women [2] Heungkuk Pink Spiders Women 5-9 Korea Expressway - Dames [4] Korea Expressway - Dames
Volleybal Vietnam Army Open Cup - Dames 25-16 Truyen Hinh Vinh Long - Dames 19-21 Dak Lak - Dames
Volleybal Wedstrijden 25-16 Burevestnik Almaty 23-18 Atyrau
Volleybal Japan V-Premier Women 25-16 Toray Arrows Women [1] Toray Arrows Women 15-13 NEC Red Rockets Women [2] NEC Red Rockets Women
Volleybal Japan V-Premier 25-19,25-23 JT Thunders [1] JT Thunders 14-10 Toray Arrows [8] Toray Arrows
Volleybal Japan V-Premier Women 25-18,27-25 JT Marvelous Women [5] JT Marvelous Women 0-0 Hitachi Rivale Women [7] Hitachi Rivale Women
Volleybal Chinees Taipei - TVL - Dames 13-25 Top Speed Women 17-17 Taipei King Whale - Dames
Volleybal Korea KOVO 27-29,25-14,21-25,25-23 Kepco Vixtorm [7] Kepco Vixtorm 9-12 Hyundai Skywalkers [4] Hyundai Skywalkers
Honkbal Japan - NPB 10/31 05:00 Hiroshima Carp [5] Hiroshima Carp 1-2 Chunichi Dragons [2] Chunichi Dragons
Honkbal Japan - NPB 10/31 05:00 Yakult Swallows [6] Yakult Swallows 4-6 Yomiuri Giants [1] Yomiuri Giants
Honkbal Japan - NPB 10/31 05:00 Softbank Hawks [1] Softbank Hawks 9-2 Seibu Lions [3] Seibu Lions
Honkbal Japan - NPB 10/31 05:00 Rakuten Eagles [4] Rakuten Eagles 3-6 Chiba Lotte Marines [2] Chiba Lotte Marines
Honkbal Japan - NPB 10/31 05:00 Hanshin Tigers [3] Hanshin Tigers 13-3 Yokohama Bay Stars [4] Yokohama Bay Stars
IJshockey Eicehockey - 3x4 minuten 2 - 01:15 I Love You (ILY) Esports 1-3 Kolhoz (4M3) Esports
IJshockey Japan - Beker 3 - 07:08 Oji Eagles Oji Eagles 4-0 Nikko Ice Bucks Nikko Ice Bucks
Tennis UTR Pro Tennis Series - Brisbane Akira Santillan 3-6,3-5 Moerani Bouzige
Rugby Union Mitre 10 Cup 74:40 Auckland [3] Auckland 24-10 Waikato [2] Waikato
Tafeltennis Setka Cup Women Valery Kolesnikov 0-0 Yehor Riadynskyi
Tafeltennis Setka Cup Women Stefan Yakimenko 0-0 Anatolii Kostenko
Tafeltennis Liga Pro Igor Matveyev 0-0 Sarkis Moklozyan
Tafeltennis Setka Cup Women Kostiantyn Klymenko 7-5 Volodymyr Melnykov
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Ihor Kuznetsov 6-7 Vladyslav Volokhov
Tafeltennis Czech TT Star Series 11-7,11-9 Valerij Rakov 3-3 Kamil Dziadek
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Serhii Tsybulin 10-10 Denys Shcherbak
Tafeltennis Setka Cup Women 11-8,11-7,10-12 Artem Yurkov 1-4 Oleksandr Zhyrnov
Tafeltennis Liga Pro 12-14,5-11 Sergey Gancev 2-2 Albert Bogomolov
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-5,12-10 Sergey Filatov 0-4 Dmytro Kucenko
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 8-11,11-7 Artur Lopatniuk 0-0 Maksym Cherepnyn
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 10-12,11-5 Vasyl Kushnir 6-3 Valentyn Yunchyk
e-sport CS:GO - ESEA MDL 00:00 VERTEX 9-10 Ground Zero
e-sport CS:GO - ESEA MDL 01:40 Chiefs Esports Club Chiefs Esports Club 12-7 Paradox
e-sport KOG - KPL Fall 00:00 Talent Gaming 1-2 WB.TS Gaming