Live Scores

Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 00' Torino (Supernova) Esports 0-0 Roma (Yoshi) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 00' Inter Milan (Ishking11) Esports 0-0 AC Milan (Veep) Esports
Voetbal Esoccer Liga Pro - 12 minuten speeltijd 00' Kazan (RUB) Esports 0-0 WestCoastUTD (WCU) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 05' Bordeaux (Klexter) Esports 1-1 Rennes (Ryuk) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 05' Nice (Fleshka77) Esports 0-0 Montpellier (Skmgery) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06' Lazio (Foggy) Esports 1-0 Napoli (slezaintima) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 07' Inter Milan (Hrusch) Esports 2-1 AC Milan (orlovsky1) Esports
Voetbal Israël - Premier League 11' Hapoel Kfar Saba [11] Hapoel Kfar Saba 0-0 Hapoel Raanana [14] Hapoel Raanana
Voetbal Servië - Super Liga 22' Red Star Belgrade [1] Red Star Belgrade 0-0 FK Radnik Surdulica [10] FK Radnik Surdulica
Voetbal Faroe Islands Div 2 23' Vikingur Gota III 3-0 Undrid FF
Voetbal Israël - Premier League 25' Bnei Yehuda Tel Aviv [7] Bnei Yehuda Tel Aviv 3-0 Hapoel Hadera [8] Hapoel Hadera
Voetbal Hongarije - NB I 26' MOL Fehervar FC [2] MOL Fehervar FC 1-0 Kisvarda FC [7] Kisvarda FC
Voetbal Wit-Rusland - Premier League 26' Dinamo Brest [6] Dinamo Brest 0-1 FC Minsk [12] FC Minsk
Voetbal Israël - Premier League 26' Hapoel Ironi Kiryat Shmona [12] Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1-0 MS Ashdod [10] MS Ashdod
Voetbal Estland - Liiga II 29' JK Tammeka Tartu III 2-0 K-Jarve JK Jarve II K-Jarve JK Jarve II
Voetbal Kroatië - 1. HNL 30' Slaven Belupo [7] Slaven Belupo 0-0 HNK Gorica [6] HNK Gorica
Voetbal Duitsland - Bundesliga I 45' Borussia Dortmund [2] Borussia Dortmund 0-0 Hertha Berlin [9] Hertha Berlin
Voetbal Griekenland - Super League 1 52' Panionios [14] Panionios 0-0 Volos NFC [11] Volos NFC
Voetbal Slovenië - Prva Liga 66' Tabor Sezana [6] Tabor Sezana 0-2 Olimpija Ljubljana [1] Olimpija Ljubljana
Voetbal IJsland - League U19 67' Haukar/KA U19 1-1 KA/Dalvik/Reynir/Magn U19
Voetbal Ijsland - Super Cup - Dames 68' Valur Reykjavik - Dames Valur Reykjavik - Dames 1-1 Selfoss - Dames Selfoss - Dames
Voetbal Tsjechië - First League 69' Slovan Liberec [3] Slovan Liberec 1-2 Mlada Boleslav [9] Mlada Boleslav
Voetbal IJsland - Beker 71' KFG KFG 4-1 KB Breidholt KB Breidholt
Voetbal IJsland - League U19 73' KR/KV U19 0-2 Thor U19
Voetbal Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 77' Sandnes Ulf Sandnes Ulf 1-2 Viking FK Viking FK
Voetbal Bulgarije - 1e league 82' Botev Plovdiv [8] Botev Plovdiv 0-1 Botev Vratsa [12] Botev Vratsa
Voetbal Polen - II Liga 87' Gornik Leczna [3] Gornik Leczna 1-1 Stal Stalowa Wola [16] Stal Stalowa Wola
Voetbal Polen - Ekstraklasa 90' Zaglebie Lubin [12] Zaglebie Lubin 3-3 Lech Poznan [4] Lech Poznan
Basketbal Ebasketball Live Arena - 4x5 minuten 4 - 00:35 LA Clippers (Tranquil) Esports 38-67 LA Lakers (Cruel) Esports
Volleybal Evolleyball Liga Pro 25-17,25-23,16-25 France W (primal-tweak9) Esports 3-1 Netherlands W (radiance435) Esports
Volleybal Evolleyball Liga Pro 21-25,25-19,22-25 Japan Women (Schastlivchick) Esports 8-11 Spain Women (Simaga) Esports
Volleybal Rusland - Ural League - Dames 23-25,23-25,25-22 Ural Stars - Dames 0-5 Eurasia Ural - Dames
IJshockey Comet Division Short Hockey - 3x10 minuten 2 - 04:53 Ognennyye Panteri 6-1 Zvukovaya Ataka
IJshockey Eicehockey - 3x4 minuten 3 - 03:13 Punisher Games (PGM) Esports 2-1 MGN Magnitude (MGN) Esports
Tennis Austrian Pro Series 0-0 Philipp Oswald 0-0 Alexander Erler
Tennis US Pro Tennis Series West Coast - Dames 15-15 Shatoo Mohamad 5-6 Lorraine M. Guillermo
Tennis US Pro Tennis Series West Coast 40-40 Alexander Sarkissian 3-6,1-3 Reese Stalder
Tennis Russia Masters 0-0 Alexander Chepik 6-7,4-5 Matvei Nosov
Snooker Championship League Snooker 06/06 17:30 Ben Woollaston 0-0 Thor Chuan Leong
Snooker Championship League Snooker 06/06 16:35 Ricky Walden 1-0 Jamie Clarke
Darten German Super League 2020 06/06 17:20 Manfred Bilderl 0-0 Rene Eidams Rene Eidams
Tafeltennis Setka Cup - Dames Viacheslav Diachenko 0-0 Ilya Kanunnikov
Tafeltennis Setka Cup - Dames Kyrylo Ivchenko 2-4 Maksym Marchuk
Tafeltennis Setka Cup - Dames 9-11 Roksolana Kurdova 4-4 Svetlana Yureneva
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 13-11 Oleg Shevchuk 0-0 Vladimir Malashevsky
Tafeltennis Masters Liga A 11-12 Lukas Boruvka 0-0 Krystof Prida
Tafeltennis Setka Cup - Dames 11-8,6-11,11-9 Nadiia Harmash 4-1 Kateryna Hubska
Tafeltennis Oekraïne - Win Cup 11-2,12-10 Sergey Kalenik 5-9 Vitaliy Khorolskiy
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-8 Vitaliy Lyevshin 1-3 Dmytro Pysar
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-8,11-8 Mykola Zakladnyi 9-6 Pavlo Cherednichenko
Tafeltennis Boom Cup 6-11,6-11,11-9,11-9,11-6 Andrey Grishin 4-2 Ivan Gvozdev
Tafeltennis Setka Cup - Dames 11-9,7-11,11-8,8-11 Vitalii Sazhniev 2-8 Oleksandr Kovalchuk
Tafeltennis Liga Pro 8-11 Alexander Serebrennikov 3-0 Sergei Ogai
Tafeltennis Liga Pro Viktor Rahmanov 9-6 Georgiy Vahnin
Tafeltennis Oekraïne - Win Cup 4-11,11-9,18-16 Lev Kuzo 10-11 Evgeniy Krivorotko
Tafeltennis Liga Pro 4-11,9-11,11-9,11-6 Dmitry Kolesnikov 8-10 Aleksandr Volkov
Tafeltennis Masters Liga A 11-13,7-11 Kirill Shvets 0-0 Maxim Bokov
Tafeltennis Masters Liga A 11-9,11-3,9-11,11-9 Stanislav Chernobaev 6-9 Aleksandr Shirshov
e-sport CS:GO - BLAST Premier NA Showdown FURIA 0-0 Gen.G Gen.G
e-sport DOTA2 - ESL One Birmingham - NA & SA 00:39 CR4ZY 0-0 Evil Geniuses
e-sport LOL - CBLOL Segunda Etapa 00:00 FURIA 0-0 INTZ
e-sport CS:GO - Home Sweet Home Cup 01:55 Complexity Complexity 12-12 Gambit Youngsters