Live Scores

Voetbal Esoccer Liga Pro - 12 minuten speeltijd 00' Raticate 522 (PSG) Esports View Legion (LEG) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 01' England (Quavo) Esports 0-0 Brazil (CarlWhizzer) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 01' Germany (fleshka77) Esports 0-0 Portugal (WeeMan) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 03' Portugal (Plevis) Esports 0-0 Germany (BPBP94) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 03' Brazil (ke4_official) Esports 0-3 France (Creasy2Game) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 07' Inter (Strateg) Esports 1-1 AC Milan (Liha) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 07' Napoli (Johnny) Esports 2-1 Lazio (hofele) Esports
Voetbal India - R League - A Division 65' Zinc Football Academy 1-1 Rajasthan Perfect Football
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 minuten 1 - 01:37 HOU Rockets (blaylockk) Esports 9-6 MIL Bucks (Zenorri) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 minuten 2 - 04:41 BOS Celtics (VaerBer) Esports 21-16 LA Clippers (ViTOR) Esports
Basketbal 3x3 Liga Pro - Dames 0 - 03:32 Spartak-pro 3x3 - Dames 13-11 Erofey-pro 3x3 - Dames
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 4 - 05:00 GS Warriors (RAMZ) Esports 81-61 LA Lakers (Dragon) Esports
Basketbal Ebasketball Liga Pro - 4x5 min. 4 - 03:58 Answer2208 Esports 60-57 nikitos349 Esports
Basketbal China - NBL U19 2 - 05:41 Shenzheng Aviators U19 47-25 Guangzhou Long Lions U19
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 1 - 01:14 LA Clippers (FREX) Esports 2-16 LA Lakers (TRAPSTAR) Esports
Basketbal China - NBL 4 - 10:36 Guangxi Weizhuang 112-56 Hebei Xianglan
Volleybal Rusland - Liga Pro 25-19 Molot-pro 22-18 Eagles-pro
Volleybal Olympische Spelen 2020 - Volleybal - Heren 23-25,25-17 Argentinië Argentinië 17-14 Frankrijk Frankrijk
Volleybal Rusland - Liga Pro - Dames 25-21,22-25,22-25 Granat-pro - Dames 8-7 Malahit-pro - Dames
Honkbal Japan - NPB Reserve League 07/28 04:00 Yokohama Bay Stars - Reserves 7-1 Seibu Lions - Reserves
IJshockey Vriendschappelijke wedstrijden 2 - 00:00 HC Yugra HC Yugra 0-0 HC Omskie Krylya
IJshockey Vriendschappelijke wedstrijden 3 - 06:04 Omskye Yastreby U20 Omskye Yastreby U20 7-2 Avto U20 Avto U20
Handbal Olympische Spelen 2020 - Handbal - Heren 59:40 Japan [6] Japan 28-33 Egypte [3] Egypte
Tennis Olympische Spelen 2020 - DD 0-0 Pigossi/Stefani 1-4 Mattek-Sands/Pegula
Tennis Olympische Spelen 2020 - Heren 0-0 [5] Alexander Zverev 3-2 Nikoloz Basilashvili [41]
Tennis Olympische Spelen 2020 - Heren 40-40 [68] Jeremy Chardy 5-5 Liam Broady [143]
Tennis Olympische Spelen 2020 - GD 0-30 Mladenovic/Mahut 4-6,2-5 Vesnina/Karatsev
Tennis Olympische Spelen 2020 - Dames [18] Anastasia Pavlyuchenkova 0-6,6-3,1-2 Belinda Bencic [12]
Tennis Olympische Spelen 2020 - Heren 40-A [28] Ugo Humbert 2-6,7-6,5-2 Stefanos Tsitsipas [4]
Paardenraces AUS Balaklava 07/28 06:35 - Balaklava View
Paardenraces AUS Doomben 07/28 06:28 - Doomben View
Paardenraces AUS Belmont 07/28 06:23 - Belmont View
Paardenraces JPN Kawasaki 07/28 06:23 - Kawasaki View
Paardenraces AUS Kensington 07/28 06:09 - Kensington View
Paardenraces AUS Darwin 07/28 06:07 - Darwin View
Paardenraces AUS Balaklava 07/28 06:02 - Balaklava View
Paardenraces AUS Belmont 07/28 05:52 - Belmont View
Paardenraces AUS Doomben 07/28 05:52 - Doomben View
Paardenraces JPN Kawasaki 07/28 05:48 - Kawasaki View
Paardenraces AUS Darwin 07/28 05:33 - Darwin View
Paardenraces AUS Balaklava 07/28 05:19 - Balaklava View
Paardenraces AUS Doomben 07/28 05:18 - Doomben View
Windhondenrennen AUS Bendigo 07/28 07:06 - Bendigo View
Windhondenrennen AUS Bendigo 07/28 06:49 - Bendigo View
Windhondenrennen AUS Albion Park 07/28 06:45 - Albion Park View
Windhondenrennen AUS Richmond 07/28 06:37 - Richmond View
Windhondenrennen AUS Bendigo 07/28 06:34 - Bendigo View
Windhondenrennen AUS Albion Park 07/28 06:27 - Albion Park View
Windhondenrennen AUS Richmond 07/28 06:17 - Richmond View
Windhondenrennen AUS Bendigo 07/28 06:14 - Bendigo View
Windhondenrennen AUS Albion Park 07/28 06:10 - Albion Park View
Windhondenrennen AUS Murray Brid 07/28 06:07 - Murray Bridge View
Windhondenrennen AUS Richmond 07/28 06:02 - Richmond View
Windhondenrennen AUS Bendigo 07/28 05:57 - Bendigo View
Windhondenrennen AUS Albion Park 07/28 05:52 - Albion Park View
Windhondenrennen AUS Murray Brid 07/28 05:47 - Murray Bridge View
Windhondenrennen AUS Richmond 07/28 05:42 - Richmond View
Windhondenrennen AUS Bendigo 07/28 05:39 - Bendigo View
Windhondenrennen AUS Albion Park 07/28 05:35 - Albion Park View
Tafeltennis Olympics 2020 - Team Women Mima Ito 0-0 Jihee Jeon
Tafeltennis Setka Cup Serhii Ponomarov 0-0 Ihor Kvak
Tafeltennis Setka Cup Dmytro Kunchurov 0-0 Vladyslav Stukalov
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Ivan Kozyr 0-0 Dmytro Kryshtal
Tafeltennis Setka Cup Viktor Dushak 0-0 Oleksii Hlazkov
Tafeltennis Setka Cup 11-7 Roman Bilykivskyi 0-0 Artem Kuzmyn
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Valentyn Yunchyk 3-8 Vladimir Lushnikov
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 7-11 Petr Oliver Korp 0-0 Martin Sulc
Tafeltennis Setka Cup 11-7 Vasyl Moshovkyi 6-6 Serhii Prus
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 6-11,9-11 Nikita Trofimov 0-0 Valerii Melnyk
Tafeltennis Setka Cup 6-11,5-11 Dmytro Prokopenko 0-0 Egor Kovpak
Tafeltennis Liga Pro Andrey Zabrodin 4-4 Aleksandr Kolmin
Tafeltennis Challenger - Ochsenhausen 3-11 Michael Engelhardt 8-8 Florian Bluhm
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-4,9-11 Sergey Filatov 0-0 Nazarii Danyliuk
Tafeltennis Setka Cup 11-6 Jonas Kulveit 8-4 Filip Marat
Tafeltennis Setka Cup Oleksii Korobov 8-4 Kostiantyn Nesterenko
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-4,10-12 Maksym Mykytiuk 5-4 Petro Tsolik
Tafeltennis Setka Cup 9-11,11-4,11-9 Leonid Tertychny 4-3 Nikita Vilenchyts
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 8-11,11-5,11-4,7-11 Roman Pinchuk 0-0 Igor Vatsyn
Tafeltennis TT Cup Ukraine Women 11-3,5-11,12-10 Iryna Aseieva 10-8 Tatiana Tatianina
Tafeltennis Olympische Spelen 2020 - Dames 2020 11-5,11-1,12-10 Mima Ito 10-6 Jihee Jeon
Waterpolo Olympische Spelen 2020 - Waterpolo - Dames 1 - 06:12 Canada - Dames 4-1 Zuid-Afrika - Dames
Netbal Super Netball 07/28 05:30 GIANTS Netball 27-20 Melbourne Vixens
e-sport KOG - World Champion Cup 10:58 Hero 0-0 eStar Pro