Live Scores

Voetbal Israël - Leumit Liga 00' Hapoel Raanana [13] Hapoel Raanana View Hapoel Akko [14] Hapoel Akko
Voetbal Argentinië - Primera C Metropolitana 00' CA Ituzaingo [3] CA Ituzaingo View El Porvenir [19] El Porvenir
Voetbal Israël - Leumit Liga 00' AS Ashdod [5] AS Ashdod View Hapoel Ramat Gan [12] Hapoel Ramat Gan
Voetbal Israël - Premier League 00' Hapoel Haifa [4] Hapoel Haifa View Hapoel Ironi Kiryat Shmona [11] Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Voetbal Qatar - League U23 00' Umm Salal U23 Umm Salal U23 View Al-Khor SC U23
Voetbal Israël - Leumit Liga 00' Hapoel Umm al-Fahm [6] Hapoel Umm al-Fahm View Maccabi Ahi Nazareth [1] Maccabi Ahi Nazareth
Voetbal Israël - Leumit Liga 00' Sektzia Nes Tziona [15] Sektzia Nes Tziona View Hapoel Nir Ramat Hasharon [11] Hapoel Nir Ramat Hasharon
Voetbal Israël - Leumit Liga 00' Hapoel Kfar Saba [3] Hapoel Kfar Saba View Beitar Tel Aviv Bat Yam [16] Beitar Tel Aviv Bat Yam
Voetbal Israël - Leumit Liga 00' Bnei Yehuda Tel Aviv [7] Bnei Yehuda Tel Aviv View Hapoel Rishon Lezion [8] Hapoel Rishon Lezion
Voetbal België - 1e klasse A 00' Standard Luik [5] Standard Luik View Anderlecht [8] Anderlecht
Voetbal Israël - Leumit Liga 00' Hapoel Afula Hapoel Afula View Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva
Voetbal Argentinië - Liga Profesional 00' Patronato Parana [14] Patronato Parana View Estudiantes LP [4] Estudiantes LP
Voetbal Qatar - League U23 00' Al-Ahli Doha U23 View Al Gharafa U23
Voetbal Qatar - League U23 00' Al-Rayyan SC U23 View Al-Wakrah SC U23
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 6 00' [16] Callosa Deportiva CF View Acero [10] Acero
Voetbal Andorra - Primera Divisió 00' FC Ordino [5] FC Ordino View Inter Club d'Escaldes [6] Inter Club d'Escaldes
Voetbal Israël - Leumit Liga 00' FC Kafr Qasim [2] FC Kafr Qasim View Maccabi Bnei Raina [4] Maccabi Bnei Raina
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 03' Real Madrid (Kit) Esports 0-0 Bayern (fleshka77) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 04' Liverpool (Void) Esports 1-1 Man City (OoLancer) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 05' Liverpool (Gambit) Esports 2-1 Barcelona (Lil_Ell) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 05' Bayern (Honey) Esports 1-1 Real Madrid (UKE) Esports
Voetbal IJsland - Premier League 11' KR Reykjavik [3] KR Reykjavik 1-0 Vikingur Reykjavik [2] Vikingur Reykjavik
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 7 11' [17] ED Moratalaz 0-1 Rayo Vallecano B [11] Rayo Vallecano B
Voetbal Spanje - Segunda 12' Eibar [13] Eibar 1-0 Sporting Gijon [1] Sporting Gijon
Voetbal Spanje - Segunda 12' Tenerife [4] Tenerife 0-0 Mirandes [9] Mirandes
Voetbal IJsland - Premier League 13' FH Hafnarfjordur [6] FH Hafnarfjordur 0-0 Breidablik [1] Breidablik
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 9 14' CD El Palo [10] CD El Palo 0-0 Juventud Torremolinos CF [11] Juventud Torremolinos CF
Voetbal Italië - Serie A 25' Verona [19] Verona 0-0 AS Roma [2] AS Roma
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 3 25' Gimnastica de Torrelavega [8] Gimnastica de Torrelavega 1-1 CD Naval [6] CD Naval
Voetbal Portugal - Liga 3 25' Guimaraes B [7] Guimaraes B 1-0 Montalegre [5] Montalegre
Voetbal Servië - Super Liga 25' Partizan Belgrado [1] Partizan Belgrado 0-0 Crvena Zvezda [2] Crvena Zvezda
Voetbal Guatemala - Liga Nacional - Dames 26' Antigua GFC - Dames 0-0 CSD Barcena FF - Dames
Voetbal Portugal - Liga 3 26' UD Santarem [9] UD Santarem 0-0 Torreense [3] Torreense
Voetbal Denemarken - Superligaen 26' FC Kopenhagen [1] FC Kopenhagen 0-0 Midtjylland [2] Midtjylland
Voetbal Marokko - GNF 1 26' Raja Casablanca [5] Raja Casablanca 1-0 OC Khouribga [10] OC Khouribga
Voetbal Italië - Serie A 27' Lazio [9] Lazio 0-0 Cagliari [18] Cagliari
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 8 27' Real Avila [7] Real Avila 0-0 Almazan [3] Almazan
Voetbal Cyprus - 2e divisie 27' Ermis Aradippou [13] Ermis Aradippou 0-0 Onisilos Sotira [3] Onisilos Sotira
Voetbal Spanje - Youth League 27' Castilleja CF U19 Castilleja CF U19 0-0 Seneca CF U19
Voetbal WK - Kwalificaties - Dames 27' Israël - Dames [4] Israël - Dames 0-2 Portugal - Dames [2] Portugal - Dames
Voetbal Turkije - 2 Lig Kirmizi 27' Corum FK [8] Corum FK 0-0 Sakaryaspor [10] Sakaryaspor
Voetbal Ierland - U19 League 27' UCD U19 UCD U19 0-0 Cobh Ramblers U19
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 17 27' Monzón [10] Monzón 0-0 CD Robres [5] CD Robres
Voetbal Israël - Premier League 27' Hapoel Hadera [10] Hapoel Hadera 0-0 Hapoel Jerusalem FC [13] Hapoel Jerusalem FC
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 13 27' [18] Cartagena FC 0-0 Bala Azul [11] Bala Azul
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 3 27' Terrassa [7] Terrassa 0-0 Numancia [9] Numancia
Voetbal Rusland - Premier League 27' PFC Sochi [2] PFC Sochi 0-1 Dinamo Moskou [6] Dinamo Moskou
Voetbal Portugal - Liga 3 27' CF Canelas 2010 [12] CF Canelas 2010 0-1 Braga B [10] Braga B
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 10 28' Los Barrios [14] Los Barrios 0-0 Conil CF [11] Conil CF
Voetbal Turkije - Super Lig 28' Istanbul Basaksehir [20] Istanbul Basaksehir 1-0 Fenerbahce [5] Fenerbahce
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 5 28' UE Sant Andreu [13] UE Sant Andreu 0-0 Pobla Mafumet [6] Pobla Mafumet
Voetbal Estland - Meistriliiga 28' JK Tammeka Tartu [10] JK Tammeka Tartu 0-2 Paide Linnameeskond [3] Paide Linnameeskond
Voetbal Polen - I Liga 28' MKS Puszcza Niepolomice [15] MKS Puszcza Niepolomice 1-1 Chrobry Glogow [10] Chrobry Glogow
Voetbal Noorwegen - Eliteserien 28' Mjondalen [14] Mjondalen 0-0 Sandefjord [10] Sandefjord
Voetbal Roemenië - Liga 1 28' Dinamo Boekarest [15] Dinamo Boekarest 0-2 FC Botosani [3] FC Botosani
Voetbal Turkije - 1. Lig 28' Altinordu [17] Altinordu 0-0 Denizlispor [11] Denizlispor
Voetbal Turkije - Super Lig 28' Hatayspor [9] Hatayspor 0-1 Kayserispor [10] Kayserispor
Voetbal Turkije - 1. Lig 28' Adanaspor [13] Adanaspor 0-0 Umraniyespor [1] Umraniyespor
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 1 28' Navalcarnero [10] Navalcarnero 0-0 Coruxo [17] Coruxo
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 2 28' Naxara [16] Naxara 0-0 Ardoi [13] Ardoi
Voetbal Noorwegen - Eliteserien 28' Viking FK [6] Viking FK 1-0 Bodo/Glimt [2] Bodo/Glimt
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 4 28' Xerez Deportivo FC [18] Xerez Deportivo FC 1-0 Villanovense [3] Villanovense
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 7 28' RSD Alcala [15] RSD Alcala 0-0 Pozuelo Alarcon [7] Pozuelo Alarcon
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 3 29' Textil Escudo [12] Textil Escudo 0-0 Barreda [10] Barreda
Voetbal Portugal - Liga 3 29' Sporting B [6] Sporting B 0-0 Vitoria Setubal [4] Vitoria Setubal
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 3 29' Cerdanyola del Valles FC [11] Cerdanyola del Valles FC 0-0 Prat [5] Prat
Voetbal Noorwegen - Eliteserien 29' Sarpsborg [12] Sarpsborg 0-1 Rosenborg [5] Rosenborg
Voetbal Moldavië - Divizia Nationala 29' Zimbru Chisinau [7] Zimbru Chisinau 0-0 Sheriff Tiraspol [4] Sheriff Tiraspol
Voetbal Noorwegen - Eliteserien 29' Valerenga [8] Valerenga 0-0 Molde [1] Molde
Voetbal Cyprus - 2e divisie 29' [7] Olympiada Lympion 0-0 Ahironas Liopetriou [15]
Voetbal Montenegro - Prva Liga 29' Sutjeska Niksic [1] Sutjeska Niksic 0-0 OFK Petrovac [4] OFK Petrovac
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 8 29' Guijuelo [10] Guijuelo 1-0 Arandina [13] Arandina
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 11 29' Mallorca B [15] Mallorca B 0-0 Serverense [19] Serverense
Voetbal Turkije - 2 Lig Beyaz 29' Sanliurfaspor [6] Sanliurfaspor 0-0 Karacabey Belediyespor AS [17] Karacabey Belediyespor AS
Voetbal Cyprus - 1e divisie 29' Apollon Limassol [1] Apollon Limassol 1-1 Apoel Nicosia [12] Apoel Nicosia
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 2 29' Sestao River [12] Sestao River 1-0 AD San Juan [7]
Voetbal Ungarn - Pokal 29' Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza Spartacus 0-1 Budapest Honved Budapest Honved
Voetbal Turkije - 2 Lig Kirmizi 29' Ankaraspor [9] Ankaraspor 2-0 Adiyamanspor [19] Adiyamanspor
Voetbal Peru - Primera Division 29' Sport Huancayo [17] Sport Huancayo 1-1 CD Universidad San Martin [18] CD Universidad San Martin
Voetbal Ungarn - Pokal 30' BFC Siofok BFC Siofok 0-1 Puskas Academy Puskas Academy
Voetbal Turkije - 2 Lig Beyaz 30' Bucaspor [3] Bucaspor 0-0 Pendikspor [10] Pendikspor
Voetbal Turkije - 3.Lig - Groep 3 30' [7] Orduspor 1967 1-0 Cankaya FK [13] Cankaya FK
Voetbal Cyprus - 2e divisie 30' Karmiotissa Karmiotissa 0-0 Omonia 29is Maiou
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 4 31' Vélez CF [17] Vélez CF 0-0 Merida [5] Merida
Voetbal Colombia - Primera C 45' CD Academia Italiana 0-0 Deportivo JM
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 1 45' RC Villalbes [11] RC Villalbes 1-0 SD Sofan [9]
Voetbal Bahrein - 2e Divisie 45' Al Shabab Manama [4] Al Shabab Manama 0-0 Sitra [6] Sitra
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 17 45' [15] UD Barbastro 0-0 CD Belchite 97 [14] CD Belchite 97
Voetbal Bahrein - 2e Divisie 45' Al Tadamun Buri [10] Al Tadamun Buri 0-2 Qalali [6] Qalali
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 18 45' [16] Huracan Balazote 1-0 CD Tarancon [9] CD Tarancon
Voetbal Uruguay - Clausura 45' Liverpool Montevideo [6] Liverpool Montevideo 1-0 CA River Plate [5] CA River Plate
Voetbal Zweden - Allsvenskan 45' Halmstad [12] Halmstad 0-1 Kalmar FF [7] Kalmar FF
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Teramo [15] Teramo 1-0 Vis Pesaro [16] Vis Pesaro
Voetbal Italië - Serie C - Groep C 45' Fidelis Andria [19] Fidelis Andria 1-0 Vibonese [20] Vibonese
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Carrarese [19] Carrarese 0-1 Grosseto [13] Grosseto
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Fermana [17] Fermana 0-1 Modena [12] Modena
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Imolese [10] Imolese 0-0 Siena [3] Siena
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Ancona-Matelica [11] Ancona-Matelica 0-0 Pontedera [8] Pontedera
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Lucchese [14] Lucchese 0-1 Olbia [5] Olbia
Voetbal Polen - Ekstraklasa 45' Legia Warschau [16] Legia Warschau 2-1 Górnik Łęczna [17] Górnik Łęczna
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Viterbese [18] Viterbese 0-0 Cesena [9] Cesena
Voetbal Duitsland - Bundesliga I 45' Borussia Dortmund [4] Borussia Dortmund 2-0 Union Berlin [8] Union Berlin
Voetbal Finland - Kakkonen - Groep A 45' Kiffen [9] Kiffen 0-0 MyPa [11] MyPa
Voetbal Italië - Serie C - Groep A 45' AlbinoLeffe [4] AlbinoLeffe 0-0 Mantova [13] Mantova
Voetbal Italië - Serie C - Groep A 45' Lecco [6] Lecco 0-0 AC Feralpisalo [8] AC Feralpisalo
Voetbal Italië - Serie C - Groep B 45' Montevarchi [6] Montevarchi 0-1 Pescara [4] Pescara
Voetbal Italië - Serie C - Groep A 45' Seregno [18] Seregno 0-1 Renate [9] Renate
Voetbal Engeland - Premier League 45' Tottenham [7] Tottenham 0-0 Chelsea [5] Chelsea
Voetbal Finland - Kakkonen - Groep C 45' SJK II [1] SJK II 2-0 FC Vaajakoski [4] FC Vaajakoski
Voetbal Italië - Serie C - Groep A 45' Juventus U23 [12] Juventus U23 0-1 Pro Vercelli [3] Pro Vercelli
Voetbal Finland - Kakkonen - Groep A 46' PEPO [2] PEPO 1-0 NJS [5] NJS
Voetbal Griekenland - Super League 1 51' OFI Crete [10] OFI Crete 0-2 AEK Athene [2] AEK Athene
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 2 56' Mosconia [18] Mosconia 1-0 Lealtad [19] Lealtad
Voetbal Bulgarije - 1e league 56' Botev Vratsa [7] Botev Vratsa 1-3 CSKA Sofia [6] CSKA Sofia
Voetbal Griekenland - Super League 1 57' Atromitos Athinon [7] Atromitos Athinon 1-0 Panetolikos [9] Panetolikos
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 6 63' Silla CF [15] Silla CF 0-1 Villarreal C [8] Villarreal C
Voetbal Spanje - Youth League 63' Cordoba U19 0-3 Sevilla U19 Sevilla U19
Voetbal Guatemala - Liga Nacional 66' [9] Solola FC 2-0 Nueva Concepcion [8]
Voetbal Portugal - Campeonato Nacional 67' Maritimo B [1] Maritimo B 1-0 Pedras Salgadas [8] Pedras Salgadas
Voetbal Rusland - 1e divisie 67' PFC Kuban [18] PFC Kuban 0-3 Fakel Voronezh [4] Fakel Voronezh
Voetbal Spanje - Primera División - RFEF - Groep 2 67' RB Linense [7] RB Linense 0-3 Algeciras CF [19] Algeciras CF
Voetbal Malta - Premier League 67' Birkirkara [2] Birkirkara 1-1 Floriana [5] Floriana
Voetbal CAF Champions League 67' Rivers United Rivers United 0-0 Young Africans FC Young Africans FC
Voetbal België - 1e klasse amateurs 68' UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 RFC Liege RFC Liege
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 2 68' CD Cayón [17] CD Cayón 0-1 Burgos Promesas [9] Burgos Promesas
Voetbal CAF Champions League 68' Hearts of Oak Hearts of Oak 0-0 CI Kamsar CI Kamsar
Voetbal Frankrijk - Ligue 1 68' Marseille [5] Marseille 1-0 Rennes [12] Rennes
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 1 68' Pontevedra [12] Pontevedra 1-2 Leganes B [9] Leganes B
Voetbal Malta - Challenge League 69' Pieta Hotspurs [5] Pieta Hotspurs 2-1 St Andrews [7] St Andrews
Voetbal Oostenrijk - Bundesliga 69' FC Salzburg [1] FC Salzburg 0-0 Rapid Wien [9] Rapid Wien
Voetbal Spanje - Primera División - RFEF - Groep 2 69' Sabadell [13] Sabadell 0-1 Barcelona B [17] Barcelona B
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 1 70' Compostela [6] Compostela 2-0 CD Mostoles URJC [13]
Voetbal Interland - Dames 70' Marokko - Dames Marokko - Dames 0-0 Mali - Dames
Voetbal Oostenrijk - Landesliga 71' SK Ebbs 1-2 FC Volders
Voetbal Slovenië - Prva Liga 71' FC Koper [1] FC Koper 0-0 NK Bravo [4] NK Bravo
Voetbal Zuid-Afrika - Premier 71' Mamelodi Sundowns [3] Mamelodi Sundowns 2-0 TS Galaxy [14] TS Galaxy
Voetbal Spanje - Primera División - RFEF - Groep 1 71' CF Talavera [17] CF Talavera 0-0 CD Calahorra [19] CD Calahorra
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 2 71' Gernika [7] Gernika 2-2 Laredo [15] Laredo
Voetbal Portugal - Campeonato Nacional 72' SC Ideal [8] SC Ideal 1-0 Belenenses [2] Belenenses
Voetbal Spanje - Primera División - RFEF - Groep 1 72' UD Logroñés [4] UD Logroñés 1-0 Real Unión [9] Real Unión
Voetbal Kazachstan - Premier League 72' Kaisar Kyzylorda [13] Kaisar Kyzylorda 0-1 Shakhter Karagandy [11] Shakhter Karagandy
Voetbal Rusland - 1e divisie 72' Alania Vladikavkaz [6] Alania Vladikavkaz 4-0 Metallurg Lipetsk [19] Metallurg Lipetsk
Voetbal Slowakije - Super Liga 72' Slovan Bratislava [2] Slovan Bratislava 2-2 MSK Zilina [3] MSK Zilina
Voetbal Wit-Rusland - Premier League 72' FC Vitebsk [7] FC Vitebsk 2-1 FC Minsk [12] FC Minsk
Voetbal Letland - Beker 73' Rigas FS Rigas FS 0-1 Riga FC Riga FC
Voetbal Oostenrijk - Regionalliga Vorarlberg 73' Austria Lustenau II [11] Austria Lustenau II 3-2 SC Rothis [6] SC Rothis
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 1 73' Arosa [2] Arosa 0-0 UD Llanera [14] UD Llanera
Voetbal Kroatië - 2. HNL 73' NK Varazdin [12] NK Varazdin 1-1 Dinamo Zagreb II [11] Dinamo Zagreb II
Voetbal Spanje - Segunda División - RFEF - Groep 2 74' Pena Sport [14] Pena Sport 1-1 Racing Rioja CF [2]
Voetbal Kroatië - 3. HNL 75' NK Bistra NK Bistra 2-0 NK Vrbovec NK Vrbovec
Voetbal Ungarn - Pokal 78' FC Ajka FC Ajka 0-1 Gyirmot SE Gyirmot SE
Voetbal Albanië - Kampioenschap 80' FK Kukesi [5] FK Kukesi 3-1 KS Kastrioti Kruje [10] KS Kastrioti Kruje
Voetbal Nederland - Eredivisie 81' Heracles Almelo [17] Heracles Almelo 2-1 AZ [16] AZ
Voetbal Nederland - Eredivisie 85' Vitesse [9] Vitesse 1-4 FC Twente [15] FC Twente
Voetbal Portugal - Primeira Liga 97'<sup>+11</sup> Vizela [13] Vizela 1-1 Pacos Ferreira [10] Pacos Ferreira
Voetbal Montenegro - Druga Liga 101'<sup>+6</sup> Arsenal Tivat [2] Arsenal Tivat 2-2 FK Kom Podgorica [7] FK Kom Podgorica
Basketbal Italië - Serie B - Supercup 1 - 10:00 Tecno Switch Ruvo di Puglia 0-0 Lions Bisceglie
Basketbal Italië - A2 Supercup 1 - 10:00 Ravenna Ravenna 0-0 Tramec Cento Tramec Cento
Basketbal Italië - A2 Supercup 1 - 09:11 Cantu Cantu 2-0 Assigeco Piacenza Assigeco Piacenza
Basketbal Italië - A2 Supercup 1 - 10:00 Latina Basket Latina Basket 0-0 Stella Azzurra Roma
Basketbal Italië - A2 Supercup 1 - 10:00 Forli Forli 0-0 Ferrara Ferrara
Basketbal Italië - Serie B - Supercup 1 - 10:00 Luciana Mosconi Ancona 0-0 Goldengas Pallacanestro Senigallia
Basketbal Italië - A2 Supercup 1 - 10:00 Pistoia Pistoia 0-0 San Giobbe Chiusi
Basketbal Italië - A2 Supercup 1 - 10:00 San Severo San Severo 0-0 Chieti Basket 1974
Basketbal Italië - Serie B - Supercup 1 - 10:00 Juvi Cremona 0-0 Pallacanestro Crema
Basketbal Brazilië - Camp.Interclubes U19 1 - 10:00 Sao Jose U19 0-0 ASBAVI U19
Basketbal Italië - A2 Supercup 1 - 10:00 Eurobasket Roma Eurobasket Roma 0-0 Scafati Scafati
Basketbal Italië - Serie B - Supercup 1 - 10:00 Fortitudo Agrigento Fortitudo Agrigento 0-0 Virtus Arechi Salerno
Basketbal Spanje - Liga ACB 1 - 10:00 Real Madrid [7] Real Madrid 0-0 Burgos [7] Burgos
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 1 - 05:00 MIL Bucks (MIST) Esports 0-0 LA Lakers (PK) Esports
Basketbal FIBA 3x3 Series - Dames 0 - 03:50 Canada 3x3 - Dames 13-5 Nederland 3x3 - Dames
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 3 - 02:01 POR Trail Blazers (SXM) Esports 53-40 ATL Hawks (PLANKAVELLI) Esports
Basketbal VTB Super Cup 2 - 08:17 CSKA Moskou CSKA Moskou 24-13 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
Basketbal Italië - Serie B - Supercup 2 - 08:25 Vicenza 19-25 UEB Gesteco Cividale
Basketbal Italië - Serie B - Supercup 2 - 06:41 Faenza 27-21 Pielle Livorno
Basketbal Afrikaanse Kampioenschappen - Dames 2 - 10:00 Mozambique - Dames [2] Mozambique - Dames 14-25 Angola - Dames [3] Angola - Dames
Basketbal Vriendschappelijke wedstrijden 2 - 08:21 Palma Palma 29-27 CSU Sibiu CSU Sibiu
Basketbal Italië - A2 Supercup 2 - 09:37 Orzinuovi Orzinuovi 16-28 Udine Udine
Basketbal Ebasketball Liga Pro - 4x5 min. 4 - 01:05 OGLilPolyana Esports 53-76 Dankarakoz6 Esports
Basketbal Polen - PLK 3 - 10:00 Start Lublin [15] Start Lublin 31-46 King Wilki Morskie Szczecin [13] King Wilki Morskie Szczecin
Basketbal Vriendschappelijke wedstrijden 4 - 06:51 Lusitania Lusitania 60-49 CAB Madeira CAB Madeira
Basketbal Frankrijk - Leaders Cup Pro B 4 - 07:37 Blois Blois 49-45 Nantes Nantes
Basketbal Spanje - Liga ACB 4 - 05:58 Zaragoza [7] Zaragoza 82-75 Manresa [7] Manresa
Basketbal Israël - Winner basketbal cup 4 - 09:26 Galil Gilboa Galil Gilboa 50-60 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
Basketbal Litouwen - LKL 4 - 07:03 Dzukija [5] Dzukija 59-55 Siauliai [5] Siauliai
Basketbal Vriendschappelijke wedstrijden 4 - 09:29 BBC Bayreuth BBC Bayreuth 63-66 Strasbourg Strasbourg
Basketbal Turkije - Federation Cup 3 - 01:49 Konyaspor 56-52 Gemlik
Basketbal Basketball Matches 4 - 07:47 Joventut Badalona - Dames 29-48 Lima-Horta - Dames
Basketbal Vriendschappelijke wedstrijden 4 - 08:03 Vitoria SC Vitoria SC 52-47 CD Povoa
Basketbal Duitsland - Pro A 4 - 00:00 Bayer Giants Leverkusen [8] Bayer Giants Leverkusen 109-71 PS Karlsruhe Lions [8] PS Karlsruhe Lions
Volleybal Vriendschappelijke wedstrijden AA Espinho AA Espinho 0-0 SC Espinho SC Espinho
Volleybal Wedstrijden Cartago 0-0 Abangares
Volleybal NCAA kampioenschap - Dames Canisius - Dames 24-19 Marist - Dames
Volleybal EK 25-22 Polen [1] Polen 23-14 Servië [2] Servië
IJshockey Polen - Ekstraliga 1 - 00:00 Comarch Cracovia Comarch Cracovia 0-0 GKS Tychy GKS Tychy
IJshockey Oostenrijk - EHL 1 - 02:24 HK Olimpija Ljubljana HK Olimpija Ljubljana 1-0 Graz 99ers Graz 99ers
IJshockey Oostenrijk - EHL 2 - 16:18 HC Orli Znojmo [10] HC Orli Znojmo 2-3 Vienna Capitals [14] Vienna Capitals
IJshockey Oostenrijk - EHL 2 - 16:45 EC VSV [12] EC VSV 1-0 EHC Liwest Linz [13] EHC Liwest Linz
IJshockey Tsjechië - Extraliga 2 - 09:55 BK Mlada Boleslav [4] BK Mlada Boleslav 1-0 Liberec [1] Liberec
IJshockey Tsjechië - 1e Liga 3 - 00:00 VHK ROBE Vsetín [15] VHK ROBE Vsetín 5-1 SK Trhači Kadaň [16] SK Trhači Kadaň
IJshockey Tsjechië - Extraliga 3 - 00:00 Trinec [3] Trinec 2-1 HC Kometa Brno [12] HC Kometa Brno
IJshockey Polen - Ekstraliga 3 - 00:00 Zaglebie Sosnowiec [7] Zaglebie Sosnowiec 3-2 KH Energa Torun [2] KH Energa Torun
IJshockey IJshockeywedstrijden (alleen reguliere speeltijd) 3 - 00:00 HC 21 Presov HC 21 Presov 1-0 Dukla Michalovce Dukla Michalovce
IJshockey Tsjechië - Extraliga 3 - 00:00 HC Olomouc [11] HC Olomouc 2-0 Karlovy Vary [6] Karlovy Vary
IJshockey Duitsland - Eishockey Liga 3 - 12:54 Iserlohn Roosters [5] Iserlohn Roosters 2-3 ERC Ingolstadt [12] ERC Ingolstadt
IJshockey KHL 3 - 10:52 Spartak Moskou [5] Spartak Moskou 3-1 Dynamo Riga [9] Dynamo Riga
IJshockey Duitsland - Eishockey Liga 3 - 07:46 Dusseldorfer EG [6] Dusseldorfer EG 2-1 Schwenninger Wild Wings [13] Schwenninger Wild Wings
IJshockey Duitsland - Eishockey Liga 3 - 07:17 EHC München [1] EHC München 3-2 Straubing Tigers [4] Straubing Tigers
IJshockey Rusland - VHL 3 - 05:00 Dizel Penza [26] Dizel Penza 2-2 Zauralie Kurgan [22] Zauralie Kurgan
Handbal Spain Div.Honor Plata Women 19:14 OAR Gracia Sabadell - Dames 7-10 HB Sant Joan Despi - Dames
Handbal Italië - Serie A2 20:13 Ogan Pescara 9-6 San Lazzaro
Handbal Kroatië - Premijer Liga 23:35 RK Rudar Rude [8] RK Rudar Rude 12-4 MRK Umag [4] MRK Umag
Handbal Oostenrijk - WHA - Dames 23:01 Wiener Neustadt - Dames [9] Wiener Neustadt - Dames 16-10 Union Korneuburg - Dames [4] Union Korneuburg - Dames
Handbal Aziatisch Kampioenschap - Dames 27:16 Zuid-Korea - Dames Zuid-Korea - Dames 17-2 Hongkong - Dames
Handbal Hongarije - NB1/B 24:04 PLER Budapest PLER Budapest 12-12 Balatonfured U21
Handbal Argentinië - Clausura 12:08 Ferro Carril Oeste 2-4 SAG de Lomas de Zamora
Handbal EHF Cup 24:16 UMF Selfoss UMF Selfoss 13-11 KH Koprivnice KH Koprivnice
Handbal Noorwegen - Eliteserien 24:00 Sandefjord [12] Sandefjord 10-16 Elverum [2] Elverum
Handbal Noorwegen - Eliteserien - Dames 23:51 Romerike Ravens - Dames [11] Romerike Ravens - Dames 14-7 Follo HK - Dames [13] Follo HK - Dames
Handbal Roemenië - Liga Nationala 56:56 SCM Politechnica Timisoara [11] SCM Politechnica Timisoara 30-26 CSU Suceava [7] CSU Suceava
Handbal Noorwegen - 1e divisie - Dames 58:02 Grane Arendal - Dames [9] Grane Arendal - Dames 31-30 Reistad - Dames [7]
Tennis WTA Portoroz 0-0 [38] Alison Riske 0-0 Jasmine Paolini [87]
Tennis Challenger - Ambato 0-0 Alvaro G Meza 0-0 Patrick Kypson
Tennis Challenger - Columbus A-40 Alexis Galarneau 2-3 James Trotter
Tennis WTA - Columbus 0-15 [430] Louisa Chirico 5-2 Ulrikke Eikeri [281]
Tennis ITF W80 - Valencia [138] Dalma Galfi 3-2 Martina Trevisan [79]
Tennis Challenger - Columbus 30-40 [341] Thomas Fancutt 6-1,1-1 Shintaro Mochizuki [420]
Tennis UTR Pro Tennis Series - Florida 0-0 Nikolay Sysoev 7-5,1-5 Timothy Phung
Tennis ITF M15 Champaign 40-40 Gabi Adrian Boitan 3-6,4-0 Martin Damm
Tennis UTR Pro Tennis Series Dallas - Dames Chanelle Van Nguyen 0-1 Marcelina Podlinska
Tennis UTR Pro Tennis Series Dallas - Dames 40-15 Jacquline N Altelius 4-0 Helena Narmont
Tennis Challenger - Ambato 0-40 [448] Gonzalo Villanueva 6-7,1-2 Luca Castelnuovo [328]
Tennis ITF W60 - Caldas da Rainha 15-15 [94] Saisai Zheng 6-4,3-6,3-2 Harmony Tan [128]
Paardenraces Gulfstream 09/19 16:50 - Gulfstream View
Paardenraces Churchill Downs 09/19 16:45 - Churchill Downs View
Paardenraces Laurel Park 09/19 16:40 - Laurel Park View
Paardenraces Bordeaux Le Bou 09/19 16:27 Bordeaux Le Bouscat View
Cricket Twenty20 09/19 14:00 Leinster Lightning 113/9,83/1 North West Warriors
Cricket 5th ODI 09/19 14:00 West-Indië - Dames 145/3 Zuid-Afrika - Dames
Cricket Cricket 09/19 14:00 Chennai Super Kings Chennai Super Kings 156/6,35/2 Mumbai Indians Mumbai Indians
Cricket 2nd ODI 09/19 10:00 Engeland - Dames 197 All Out,121/6 Nieuw-Zeeland - Dames
Windhondenrennen Towcester 09/19 16:28 Towcester View
Rugby Union World Rugby Sevens Series 07:00 Ierland 7s 7-7 Hongkong - 7s
Rugby Union Interland - Dames 26:01 Spanje - Dames Spanje - Dames 7-12 Schotland - Dames Schotland - Dames
Snooker English Open - Kwal. 2021 09/19 15:00 Ricky Walden 3-0 Michael Judge
Snooker English Open - Kwal. 2021 09/19 14:50 Lukas Kleckers 1-1 Mark Davis
Speedway Speedway 09/19 14:30 Unia Leszno Unia Leszno 40-44 Stal Gorzow Stal Gorzow
Zaalvoetbal FIFA - WK zaalvoetbal 07:11 Salomonseilanden Salomonseilanden 2-5 Thailand Thailand
Zaalvoetbal Portugal CN - Dames 03:10 Quinta dos Lombos Dames 5-5 Golpilheira - Dames
Zaalvoetbal FIFA - WK zaalvoetbal 00:40 Portugal Portugal 3-3 Marokko Marokko
Hockey NCAA Field Hockey Zondag 09/19 16:01 Wake Forest - Dames 1-0 Massachusetts - Dames
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Ivan Fashchevskyi 0-0 Konstantin Makarchuk
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Oleksii Tiutiunnyk 0-0 Artem Derevianko
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Valerii Melnyk 8-5 Serhii Baranovskyi
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 9-11 Ruslan Andrischak 3-4 Roman Demchuk
Tafeltennis Liga Pro 13-11,12-10 Evgeny Kupryakov 6-7 Mihail Cheklin
Tafeltennis Liga Pro 6-11,11-4,11-8 Eduard Golovachev 4-2 Sergey Morozov
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-8,7-11 Ivan Kryvyi 10-3 Viktor Kotov
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 1-11,14-12,11-8,5-11 Josef Medek 9-7 Jan Zajicek
Tafeltennis Liga Pro Aleksandr Kolmin 4-5 Andrey Zabrodin
Waterpolo Hongarije - Beker 3 - 07:07 Miskolci VLC Miskolci VLC 1-2 Szentes Szentes
Lacrosse Lacrosse 09/19 16:03 Whipsnakes 2-5 Chaos
e-sport VALORANT - VCT Masters Berlin 00:01 Gambit Esports Gambit Esports 0-0 Team Envy Team Envy
e-sport DOTA2 - Champions League 41:03 Galactic Aliens 0-0 Winstrike Winstrike
e-sport CS:GO - Malta Vibes 01:55 00Nation 0-6 777