Live Scores

Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 00' PSG (WeeMan) Esports View Bayern (CarlWhizzer) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 00' A.Madrid (vrico) Esports 0-0 Inter Milan (Arcos) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 01' Chelsea (JKey) Esports 0-0 Man City (Bombi1t0) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 05' Arsenal (Olle) Esports 0-1 AC Milan (mr_elidarius) Esports
Voetbal Congo - Ligue 1 08' Etoile Du Congo Etoile Du Congo 0-0 Vita Club de Mokanda
Voetbal Esoccer Liga Pro - 12 minuten speeltijd 10' BlueMountState (BMS) Esports 2-2 Arukonda (ARU) Esports
Voetbal Litouwen - A Lyga 10' Suduva Marijampole [3] Suduva Marijampole 0-0 FK Dziugas Telsiai [5] FK Dziugas Telsiai
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 10' PSG (WeeMan) Esports 1-1 Barcelona (fleshka77) Esports
Voetbal Rusland - 2e divisie 12' Torpedo Vladimir [7] Torpedo Vladimir 0-1 FC Smolensk [14]
Voetbal Rusland - 2e divisie 13' Metallurg Vidnoye 0-0 Fakel Voronezh II
Voetbal Rusland - 2e divisie 14' FC Olimp-Dolgoprudny FC Olimp-Dolgoprudny 0-0 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow FC Lokomotiv-Kazanka Moscow
Voetbal Roemenië - Liga 1 41' CSM Politehnica Iasi [16] CSM Politehnica Iasi 1-0 AFC Hermannstadt [15] AFC Hermannstadt
Voetbal Portugal - League U23 43' Estoril U23 [1] Estoril U23 1-0 Portimonense U23 [6] Portimonense U23
Voetbal Rusland - 1e divisie 43' Volgar Astrakhan [11] Volgar Astrakhan 0-0 Krylia Sovetov [1] Krylia Sovetov
Voetbal Kroatië - 2. HNL 45' Dinamo Zagreb II [18] Dinamo Zagreb II 1-1 Orijent [7] Orijent
Voetbal Burundi - Premier League 46' Bujumbura City 1-0 Vital'O FC Vital'O FC
Voetbal Servië - Prva Liga 50' [9] FK Zeleznicar Pancevo 0-0 Dinamo Vranje [15] Dinamo Vranje
Voetbal Servië - Prva Liga 51' Jagodina [13] Jagodina 1-0 FK Dubocica [12]
Voetbal Georgië - Erovnuli Liga 53' FC Telavi [7] FC Telavi 0-1 Dila Gori [5] Dila Gori
Voetbal Israël - Jeugdcompetitie 55' Maccabi Yavne Shimon U19 Maccabi Yavne Shimon U19 0-0 Hapoel Ashkelon U19 Hapoel Ashkelon U19
Voetbal Servië - Prva Liga 56' Loznica [5] Loznica 0-0 IMT Novi Belgrade [6]
Voetbal Servië - Prva Liga 58' Buducnost Dobanovci [7] Buducnost Dobanovci 1-0 FK Sloga Kraljevo [18] FK Sloga Kraljevo
Voetbal Servië - Super Liga 58' FK Indija [17] FK Indija 1-0 FK Backa Palanka [20] FK Backa Palanka
Voetbal Israël - Liga Bet - Noord 67' Hapoel Ironi Arraba 3-0 Bnei Bir Al Maksur
Voetbal Indonesië - Menpora Cup 82' PSS Sleman PSS Sleman 0-0 Bali United Bali United
Voetbal Egypte - Premier League - Dames 83' Wadi Degla - Dames 5-0 Kafr Saad - Dames
Voetbal Israël - Liga Alef - Zuid 84' Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 0-1 Sport Club Dimona Sport Club Dimona
Voetbal Egypte - Premier League - Dames 85' Ahli Bank - Dames 5-1 Al Teram - Dames
Voetbal Israël - Liga Bet - Noord 86' Maccabi Ahi Iksal 0-2 Hapoel Beit Shean Mesilot Hapoel Beit Shean Mesilot
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 1 - 03:04 UTA Jazz (Sidereal) Esports 0-5 MIL Bucks (Headmaster) Esports
Basketbal Saoedi-Arabië - Premier League 1 - 10:00 Al Nasr (Saoedi-Arabië) 0-0 Al Hilal (Saoedi-Arabië)
Basketbal Israël - National League 1 - 04:30 Hapoel Ramat Gan/Givataiym [5] Hapoel Ramat Gan/Givataiym 8-20 Elitzur Netanya [8] Elitzur Netanya
Basketbal Ebasketball Liga Pro - 4x5 min. 4 - 03:12 DAL Mavericks (nikitos349) Esports 63-52 PHX Suns (Answer2208) Esports
Basketbal Bahrein - Beker 2 - 00:26 Al Manama 46-42 Al Hala
Basketbal Turkije - TBL 3 - 05:31 Balikesir 45-52 Merkezefendi
Basketbal Argentinië - La Liga 3 - 04:57 Riachuelo de La Rioja 44-49 Salta Basket Salta Basket
Basketbal Rusland - Superleague 3 - 04:26 Uralmash Ekaterinburg 47-43 Temp Sumz Revda
Basketbal Servië - 1ZLS - Dames 3 - 05:35 Crvena Zvezda Women 44-33 Art Basket - Dames
Basketbal Kosovo - Superliga - Dames 4 - 04:56 Vellaznimi - Dames 72-86 Bashkimi - Dames
Basketbal Tunisië - Competitie 4 - 05:15 [2] US Monastir 81-53 Stade Nabeulien [1]
Basketbal Israël - National League 3 - 00:49 Hapoel Afula [10] Hapoel Afula 69-68 Maccabi Ashdod [3] Maccabi Ashdod
Volleybal Tsjechië - Extraliga CEZ Karlovarsko [1] CEZ Karlovarsko 0-3 Ceske Budejovice [2] Ceske Budejovice
Volleybal Hungary League Women MTK Budapest Women 14-11 DVTK Women
Volleybal Serbia Liga Partizan [6] Partizan 12-10 Vojvodina Novi Sad [1] Vojvodina Novi Sad
Volleybal Italy Superlega Milano [1] Milano 0-0 Ravenna [3] Ravenna
Volleybal Griekenland - A1 17-25,25-20 Foinikas Syrou [2] Foinikas Syrou 5-8 PAOK [4] PAOK
Volleybal Bulgaria SuperLiga 25-16,32-30 Hebar Pazardzhik [1] Hebar Pazardzhik 7-3 Neftohimic 2010 [3] Neftohimic 2010
Volleybal Bulgaria National League Women 21-25,13-25 Kazanlak Volley Women [2] Kazanlak Volley Women 21-22 Maritsa Plovdiv - Dames [1] Maritsa Plovdiv - Dames
Volleybal Vietnam Premier League 19-25,25-23,25-23 Thanh Pho Ho Chi Minh 13-6 Long An
Volleybal Vietnam Premier League 19-25 Bien Phong 20-24 Sanest Khanh Hoa
IJshockey Liga Pro Short Hockey - 3x10 minuten 1 - 00:00 Ferrum 0-0 Uralets
IJshockey Eicehockey - 3x4 minuten 3 - 03:02 aa0912200 (GST) Esports 3-1 onmir96 (RKL) Esports
IJshockey Rusland - VHL 2 - 15:59 HC Yugra [1] HC Yugra 1-0 Dynamo St Petersburg [7] Dynamo St Petersburg
Tennis ATP - Monte Carlo 0-0 [54] Tommy Paul 4-1 Pedro Martinez [100]
Tennis ATP - Monte Carlo 15-15 [89] Salvatore Caruso 2-3 Lucas Catarina [388]
Tennis Challenger - Split 30-40 [193] Alexandre Muller 5-6 Elias Ymer [207]
Tennis ITF W25 - Calvi 0-0 Alice Battesti 3-3 Kelia Le Bihan
Tennis Challenger - Belgrad [131] Evgeny Donskoy 3-4 Federico Gaio [136]
Tennis ITF W25 - Calvi Lucie Wargnier 6-2,3-1 Amandine Monnot
Tennis ITF W25 - Calvi A-40 Margaux Komano 1-6,2-0 Fiona Codino
Tennis Challenger - Belgrad 15-0 [148] Liam Broady 6-3,0-1 Nikola Milojevic [133]
Tennis ITF W25 - Calvi A-40 Jade Suvrijn 6-1,5-0 Emma Mazzoni
Tennis Challenger - Orlando [266] Hiroki Moriya 3-6,2-1 Martin Damm [397]
Tennis Challenger - Orlando 15-40 [315] Kevin King 6-3,3-1 James Ward [309]
Tennis UTR Pro Tennis Series Barcelona - Dames 0-0 Oleksandra Oliynykova 1-1 Agustina Chlpac
Tennis Challenger - Orlando 40-30 [318] JC Aragone 6-3,3-2 Thomaz Bellucci [305]
Tennis UTR Pro Tennis Series - Atlanta 0-0 Murphy Cassone 1-6,0-1 Harris Walker
Tennis UTR Pro Tennis Series - Atlanta Nicolas Meister 1-6,0-0 Jacob Brumm
Tennis Challenger - Orlando A-40 Roberto Quiroz 6-4,0-0 Roy Smith
Tennis Challenger - Belgrad [114] Daniel Elahi Galan 5-7,4-2 Sebastian Ofner [159]
Tennis ITF W60 - Oeiras 1-1 Alexandra Dulgheru 6-6 Pemra Ozgen
Tennis ITF W60 - Oeiras 30-15 Victoria Jimenez Kasintseva 6-4,0-4 Reka-Luca Jani
Tennis ITF W60 - Oeiras 0-15 [234] Eva Guerrero Alvarez 1-6,7-5,0-0 Tereza Mrdeza [243]
Tennis ATP - Monte Carlo [44] John Millman 6-3,5-3 Ugo Humbert [32]
Tennis ATP - Monte Carlo 0-0 [84] Lorenzo Musetti 3-6,3-4 Aslan Karatsev [29]
Cricket Cricket 04/12 14:00 Rajasthan Royals Rajasthan Royals ,137/2 Punjab Kings Punjab Kings
Cricket Twenty20 04/12 12:30 South Africa 105/4,140/9 Pakistan
Snooker WK - Kwal. 2021 04/12 13:30 Ali Carter 2-1 Pang Junxu
Snooker WK - Kwal. 2021 04/12 13:30 Hossein Vafaei 0-4 Sam Craigie
Snooker WK - Kwal. 2021 04/12 13:30 Martin O'Donnell 1-2 Alexander Ursenbacher
Snooker WK - Kwal. 2021 04/12 13:30 Zhao Xintong 3-1 Kacper Filipiak
Zaalvoetbal Euro Qualification 04:14 Russia Russia 3-0 Georgia Georgia
Tafeltennis Challenger - Ochsenhausen Dennis Klein 0-0 Dauud Cheaib
Tafeltennis Liga Pro Oleg Belugin 0-0 Aleksandr Poprocky
Tafeltennis Setka Cup 11-8 Dmytro Lazuryk 7-5 Artem Yurkov
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-8 Dmytro Vakhta 0-1 Andrii Baklykov
Tafeltennis Setka Cup 11-9 Rustam Halimbaiev 6-5 Artem Lisechko
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 14-12 Radim Pavelka 5-9 Milan Kolar
Tafeltennis TT Cup Ukraine Women 11-9 Viktoria Kurtenko 0-0 Alina Kurtenko
Tafeltennis Setka Cup Women 11-1,5-11,7-11 Yuliia Tryhub 6-3 Svitlana Yureneva
Tafeltennis Liga Pro Evgeny Anisimov 0-0 Vladimir Zubkov
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 14-12,9-11 Oleksiy Sapronov 5-5 Vitalii Krivenko
Tafeltennis Setka Cup 10-12,10-12,11-6 Yevhen Bielokon 2-7 Dmitriy Pereyaslovskyi
Tafeltennis Setka Cup 6-11,11-6,9-11 Volodymyr Kononikhin 0-0 Oleh Ponomarenko
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-4 Valentin Zaichenko 3-4 Vadym Grushko
Tafeltennis Challenger - Ochsenhausen 6-11,11-6,7-11,11-9 Evgueni Chtchetinine 2-3 Andrey Semenov
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-7,11-6,8-11 Dmytro Zeniuk 0-1 Grigory Kuzmenko
Tafeltennis Setka Cup 11-13 Dominik Horak 8-8 Frantisek Korenek
e-sport CS:GO - ESL Mistrzostwa Polski - Match 1 01:00 Wisla Krakow 14-5 Tarczynski
e-sport CS:GO - Spring Sweet Spring 01:55 EC Brugge 0-0 Lemondogs
e-sport DOTA2 - Champions League 08:39 Team Spirit Team Spirit 1-1 High Coast Esports