Live Scores

Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 00' D.Kiev (Nazario) Esports View S.Moscow (Johnny) Esports
Voetbal Hongkong - 1e divisie 00' South China AA [5] South China AA View Wofoo Tai Po FC [10] Wofoo Tai Po FC
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 00' Shakhtar (Driller) Esports View CSKA (Strateg) Esports
Voetbal Hongkong - 3e divisie 00' Wing Go FC View Fukien
Voetbal Hongkong - 3e divisie 00' New Fair Kui Tan View King Mountain
Voetbal Hongkong - 3e divisie 00' Lansbury FC View Ornament
Voetbal Hongkong - 3e divisie 00' KCDRSC View Sai Kung
Voetbal Hongkong - 3e divisie 00' Islands View Sun Hei Sun Hei
Voetbal Australië - NPL Queensland U23 03' Lions FC U23 0-0 Peninsula Power U23
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 05' Argentina (Oolancer) Esports 1-1 Netherlands (Quavo) Esports
Voetbal Australië - FQPL 2 05' Coomera Coomera 0-0 Caboolture FC Caboolture FC
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 06' Italy (CarlWhizzer) Esports 2-1 Spain (Void) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 08' L.Moscow (Kodak) Esports 6-1 D.Kiev (Nazario) Esports
Voetbal Australië - Capital Territory Premier League - Dames 09' Tuggeranong Utd - Dames 0-0 Belconnen United - Dames
Voetbal Australië - Capital Territory NPL2 15' O'Connor Knights 1-0 Queanbeyan City
Voetbal Australië - New South Wales NPL - Dames 16' Sydney University - Dames 0-0 Macarthur Rams - Dames
Voetbal Australië - New South Wales NPL - Dames 16' Blacktown Spartans - Dames 0-0 Apia L Tigers - Dames
Voetbal Australië - New South Wales NPL - Dames 16' Bankstown City Lions - Dames 0-1 Northern Tigers FC - Dames
Voetbal Australië - New South Wales Premier League 16' Sydney United 59 [3] Sydney United 59 0-0 Sydney Olympic [6] Sydney Olympic
Voetbal Australië - Capital Territory Premier League - Dames 18' Gungahlin Utd - Dames 0-0 West Canberra Wanderers FC - Dames
Voetbal Japan - J2-League 18' Kyoto Sanga FC [3] Kyoto Sanga FC 0-0 Mito Hollyhock [7] Mito Hollyhock
Voetbal Japan - J3-League 19' Kataller Toyama [2] Kataller Toyama 0-0 Azul Claro Numazu [11] Azul Claro Numazu
Voetbal Japan - J3-League 19' Fukushima Utd [8] Fukushima Utd 1-0 Vanraure Hachinohe [7] Vanraure Hachinohe
Voetbal Japan - J3-League 19' Roasso Kumamoto [5] Roasso Kumamoto 1-0 Nagano Parceiro [10] Nagano Parceiro
Voetbal Australië - Victoria Premier League 19' St Albans Saints [12] St Albans Saints 0-0 Oakleigh Cannons [7] Oakleigh Cannons
Voetbal Japan - J2-League 19' Omiya Ardija [22] Omiya Ardija 0-0 Fagiano Okayama [14] Fagiano Okayama
Voetbal Japan - J2-League 19' Montedio Yamagata [16] Montedio Yamagata 0-0 Ehime FC [18] Ehime FC
Voetbal Australië - Gold Coast Premier League 19' Robina City 0-3 Nerang
Voetbal Australië - FFA Cup - Kwal. 20' Brahma Lodge FC 1-0 Metrostars Metrostars
Voetbal Zuid-Korea - K4 League 21' Chuncheon FC Chuncheon FC 0-0 Siheung City AC
Voetbal Zuid-Korea - K-League 1 22' Jeju United [6] Jeju United 0-1 Daegu FC [4] Daegu FC
Voetbal Japan - L2 League - Dames 22' Setagaya Sfida Women 0-1 Speranza Takatsuki Women Speranza Takatsuki Women
Voetbal Zuid-Korea - K4 League 23' Goyang Citizen FC 0-1 Chungju Citizen FC
Voetbal Salomonseilanden - Competitie - Dames - 80 minuten speeltijd 27' Haura FC Dames 1-0 Borderline United FC - Dames
Voetbal Australië - Capital Territory Premier League - Dames 45' Canberra Croatia FC - Dames 1-0 Wagga City Wanderers - Dames
Voetbal Australië - Northern NSW Premier League 45' Valentine Phoenix [10] Valentine Phoenix 0-2 Edgeworth Eagles [5] Edgeworth Eagles
Voetbal Australië - New South Wales Premier League 47' Wollongong Wolves [7] Wollongong Wolves 0-0 Rockdale Ilinden FC [2] Rockdale Ilinden FC
Voetbal Australië - Tasmania Super League - Dames 48' Taroona - Dames 3-1 South Hobart - Dames
Voetbal Japan - J3-League 58' FC Imabari [13] FC Imabari 1-1 Kamatamare Sanuki [15] Kamatamare Sanuki
Voetbal Japan - J3-League 61' Grulla Morioka FC [1] Grulla Morioka FC 0-2 FC Gifu [3] FC Gifu
Voetbal Australië - NPL Queensland U23 63' Sunshine Coast Wanderers U23 3-2 Eastern Suburbs U23
Voetbal Japan - J3-League 63' YSCC [14] YSCC 0-2 Tegevajaro Miyazaki [4] Tegevajaro Miyazaki
Voetbal Japan - Football League 64' Verspah Oita Verspah Oita 3-0 Tokyo Musashino City FC
Voetbal Japan - Football League 64' Matsue City FC Matsue City FC 1-2 Reinmeer Aomori Reinmeer Aomori
Voetbal Japan - L1 League - Dames 65' Yokohama FC Seagulls Women [5] Yokohama FC Seagulls Women 1-2 Iga FC Kunoichi Women [1] Iga FC Kunoichi Women
Voetbal Japan - L1 League - Dames 65' [12] FC Yamato Sylphid Women 1-1 Angeviolet Hiroshima Women [11]
Voetbal Japan - Football League 65' Nara Club Nara Club 1-2 Veertien Mie Veertien Mie
Voetbal Australia - New South Wales U20 League 66' Apia L Tigers U20 Apia L Tigers U20 0-0 Blacktown City U20
Voetbal Japan - Football League 66' MIO Biwako Shiga MIO Biwako Shiga 1-2 Suzuka Point Getters
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 1 - 01:22 ATL Hawks (JABZ) Esports 8-5 NO Pelicans (IP MAN) Esports
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 4 - 05:00 MIL Bucks (SMOKES) Esports 42-40 PHI 76ers (PUMA) Esports
Basketbal Japan - B League 3 2 - 07:49 Saitama Broncos Saitama Broncos 28-28 Gifu Swoops
Basketbal Australië - Waratah League - Dames 2 - 09:09 Illawarra Hawks - Dames 20-36 Canberra Nationals - Dames Canberra Nationals - Dames
Basketbal Australië - Big V - Dames 1 - 00:11 Keilor Thunder - Dames [4] Keilor Thunder - Dames 11-12 Sunbury Jets - Dames [3] Sunbury Jets - Dames
Basketbal Nieuw-Zeeland - NBL 2 - 10:00 Taranaki Mountain Airs [10] Taranaki Mountain Airs 29-13 Otago Nuggets [3]
Basketbal Nieuw-Zeeland - NBL 1 - 00:08 Hawke’s Bay Hawks [2] Hawke’s Bay Hawks 25-8 Nelson Giants [8] Nelson Giants
Basketbal Japan - B League 2 2 - 08:58 Ibaraki Robots [2] Ibaraki Robots 18-20 Sendai 89ers [4] Sendai 89ers
Basketbal Australië - NBL 2 - 10:00 Melbourne United [1] Melbourne United 20-20 SE Melbourne Phoenix [3] SE Melbourne Phoenix
Basketbal Australië - NBL1 South 3 - 06:36 Melbourne Tigers [17] Melbourne Tigers 44-52 Dandenong Rangers [18] Dandenong Rangers
Basketbal Australië - NBL1 South 3 - 10:00 Frankston Blues [6] Frankston Blues 59-40 Bendigo Braves [3] Bendigo Braves
Basketbal Japan - B League 1 3 - 04:07 Ryukyu Golden Kings [1] Ryukyu Golden Kings 45-62 Toyama Grouses [4] Toyama Grouses
Basketbal Australië - NBL1 West - Dames 4 - 04:42 [11] Kalamunda Eastern Suns - Dames 60-94 Willetton Tigers - Dames [3]
Basketbal Japan - B League 2 3 - 02:32 Gunma Crane Thunders [1] Gunma Crane Thunders 55-46 Koshigaya Alphas [5] Koshigaya Alphas
Basketbal Australië - NBL1 South 4 - 04:08 Eltham Wildcats [15] Eltham Wildcats 93-86 Sandringham Sabres [14] Sandringham Sabres
Basketbal Australië - NBL1 West 4 - 07:54 [10] Cockburn Cougars 69-62 Goldfields Giants [5]
Volleybal Rusland - Liga Pro - Dames Foksi-pro - Dames 2-10 Sovy-pro - Dames
Honkbal Japan - NPB 05/16 05:00 Seibu Lions [5] Seibu Lions 0-2 Chiba Lotte Marines [2] Chiba Lotte Marines
Honkbal Japan - NPB 05/16 05:00 Softbank Hawks [1] Softbank Hawks 0-0 Nippon Ham Fighters [6] Nippon Ham Fighters
Honkbal Japan - NPB 05/16 05:00 Hanshin Tigers [1] Hanshin Tigers 0-1 Yomiuri Giants [2] Yomiuri Giants
Honkbal Japan - NPB 05/16 05:00 Rakuten Eagles [3] Rakuten Eagles 1-0 Orix Buffaloes [4] Orix Buffaloes
Honkbal Japan - NPB 05/16 05:00 Yakult Swallows [3] Yakult Swallows 2-0 Chunichi Dragons [5] Chunichi Dragons
Honkbal Korea - KBO 05/16 05:00 Hanwha Eagles [9] Hanwha Eagles 0-0 Kiwoom Heroes [7] Kiwoom Heroes
Honkbal Japan - NPB 05/16 04:30 Yokohama Bay Stars [6] Yokohama Bay Stars 0-1 Hiroshima Carp [4] Hiroshima Carp
Rugby League NRL 19:45 New Zealand Warriors New Zealand Warriors 12-28 Parramatta Eels Parramatta Eels
Australian football AFL 1 - 17:54 Melbourne [2] Melbourne 0.0(0)-0.0(0) Carlton [12] Carlton
Australian football AFL 4 - 12:14 Essendon [15] Essendon 8.6(54)-7.10(52) Fremantle [10] Fremantle
Tafeltennis Setka Cup Ihor Kvak 1-4 Yaroslav Tebenko
Tafeltennis Setka Cup Valerii Shepil 8-10 Oleh Yurenev
Tafeltennis Liga Pro 7-11 Aleksandr Klavdenkov 0-0 Dmitriy Kolesnikov
Tafeltennis Liga Pro 11-7 Oleg Kharlakin 6-3 Vladimir Sinkovskiy
Tafeltennis Setka Cup Women 5-11 Kateryna Somova 0-0 Anastasiia Tyslyna
Tafeltennis Liga Pro 8-11,11-8,5-11 Alexandr Kononenko 0-0 Gennady Karpovkin
Netbal ANZ Premiership 05/16 04:15 Central Pulse 40-42 Southern Steel