Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Dellien/Gomez vs Andreozzi/Duran
6-3,6-2
28 |
Schnaitter/Wallner vs Dellien/Gomez
3-6,4-6
28 |
Kestelboim/Ugo Carabelli vs Andreozzi/Duran
6-7,4-6
27 |
Darderi/Giannessi vs Andreozzi/Duran
4-6,2-6
27 |
Kestelboim/Ugo Carabelli vs Albot/Cozbinov
6-4,7-5
27 |
Arias/Zeballos vs Schnaitter/Wallner
3-6,2-6
27 |
Dellien/Gomez vs Casanova/Rodriguez Taverna
6-3,6-7,10-7
26 |
Arias/Zeballos vs Stodder/Weis
6-1,6-3
26 |
Kestelboim/Ugo Carabelli vs Cardozo/Cardozo
6-4,6-0
26 |
Arias/Zeballos vs Cecchinato/Taberner
CANC
26 |
Dellien/Gomez vs Gakhov/Gulin
6-1,7-6
26 |
Burruchaga/Torres vs Darderi/Giannessi
6-7,7-6,4-10
**Challenger Punta del Este - HD**
Welkom bij de Challenger Punta del Este - HD, een hoogstaand tennistoernooi dat plaatsvindt in het prachtige Punta del Este, Uruguay. Als onderdeel van de ATP Challenger Tour brengt dit evenement enkele van de beste opkomende tennissers ter wereld samen.
**Data:** [Voeg data in]
**Locatie:** [Voeg locatie in]
**Prijzengeld:** [Voeg prijzengeld in]
Het toernooi zal een sterk deelnemersveld herbergen, waaronder:
* [Voeg spelersnamen in]
**Format:**
De Challenger Punta del Este - HD wordt gespeeld in een knock-outformaat, waarbij spelers het opnemen tegen elkaar in enkel- en dubbelpartijen.
**Tickets:**
Tickets zijn nu te koop via [Voeg ticketwebsite in]. Haast je, want de plaatsen zijn beperkt!
* Spannende wedstrijden tussen opkomende tennissers
* Een schilderachtige locatie aan de kust van Uruguay
* Mogelijkheden om uw favoriete spelers van dichtbij te zien
* Een feestelijke sfeer met livemuziek en entertainment
Mis dit opwindende tennistoernooi niet en ervaar de toekomst van het tennis in Punta del Este. Koop vandaag nog uw tickets en bereid u voor op een onvergetelijke ervaring!