Kom naar het opwindende FIVB Zhongwei Women's Beachvolleybaltoernooi en geniet van adembenemende actie onder de zon!
Het toernooi brengt enkele van 's werelds beste vrouwelijke beachvolleyballers samen voor een weekend vol spanning en atletisch vertoon. Neem plaats in het zand en word getuige van het ongelooflijke talent, de precisie en de passie die deze topatleten tentoonspreiden.
Het toernooi biedt:
* Twee dagen vol spannende wedstrijden
* Bekende internationale teams
* Een bruisende sfeer met livemuziek en entertainment
* Standen met eten en drinken voor een hapje en een drankje
* Familie- en kindvriendelijke activiteiten
Of je nu een fervent beachvolleybalfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuke en onvergetelijke ervaring, dit toernooi is iets voor jou.
Kom mee en juich je favoriete teams toe terwijl ze strijden om de overwinning in het prachtige Zhongwei.
using this website, you automatically accept that we use cookies.