Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Ilya Snitari vs Illya Beloborodko
6-7,6-7
28 |
Denis Yevseyev vs Ilya Snitari
Walkover
28 |
Illya Beloborodko vs Yan Bondarevskiy
3-6,6-4,6-3
27 |
Artem Podorozhnyi vs Illya Beloborodko
1-6,6-7
27 |
Denis Yevseyev vs Oleg Prihodko
6-3,7-6
27 |
Yan Bondarevskiy vs Julius Tverijonas
6-2,6-3
27 |
Ilya Snitari vs Federico Campana
6-2,6-1
26 |
Artem Podorozhnyi vs Dostanbek Tashbulatov
6-4,3-6,6-3
26 |
Tommaso Compagnucci vs Oleg Prihodko
0-6,6-7
26 |
Aleksandr Braynin vs Ilya Snitari
6-2,1-6,2-6
26 |
Yan Bondarevskiy vs Filip Pieczonka
6-2,6-2
26 |
Illya Beloborodko vs Clement Tabur
5-7,6-3,6-0
**ITF M15 - Chornomorsk**
Kom langs op het prachtige tenniscomplex in Chornomorsk, Oekraïne, voor de opwindende ITF M15-tennistoernooi!
Deze professionele tennistoernooi biedt een week lang top-tier tennis, met getalenteerde spelers uit de hele wereld die strijden om de felbegeerde titel. Van snelle opleving tot ongelooflijke rally's, het toernooi belooft non-stop actie op de baan.
Of je nu een doorgewinterde tennisliefhebber bent of gewoon geniet van de spanning van de sport, dit toernooi heeft voor elk wat wils. Je kunt de beste tennissers in actie zien, deelnemen aan spannende workshops en genieten van een levendige sfeer op het toernooiterrein.
**Data:**
[Vul de data in]
Tenniscomplex Chornomorsk
[Vul het adres in]
**Tickets:**
Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa van het toernooi of online via [Link invoegen]
Kom langs voor een onvergetelijke tenniservaring op het ITF M15 - Chornomorsk-toernooi!