Date |
R |
Thuis vs Uit |
Mark Pashukevich vs Roman Gumenyuk
7-5,2-6,6-3
Edward Riman vs Roman Gumenyuk
6-1,3-6,4-6
Vladislav Kebets vs Mark Pashukevich
6-2,4-6,7-6
Ilya Torsunov vs Vladislav Kebets
6-7,6-3,6-1
Zhan Skindzer vs Daniil Ichshenko
6-2,5-1
Pavel Leonchik vs Artur Martinkevich
6-2,6-3
Eduard Biaskosty vs Zhan Skindzer
7-6,2-6,1-6
Vladislav Kebets vs Evgeniy Predushchenko
3-6,3-6
4-6,4-6
Zhan Skindzer vs Eduard Biaskosty
6-3,5-3
Ivan Volodkevich vs Mikhail Malakhovich
2-6,6-3,7-5
Daniil Budov vs Roman Gumenyuk
4-6,4-6
**Daily Pro Tour: Het ultieme tennistoernooi voor professionals**
Maak je klaar voor onvergetelijke tenniswedstrijden tijdens het Daily Pro Tour, het prestigieuze tennistoernooi dat de beste professionele spelers van over de hele wereld samenbrengt. Ervaar de spanning en het enthousiasme van intense rally's, krachtige opslagen en behendige volleys op de prachtige banen van het Daily Pro Tennis Center.
* Deelname van internationale tennissterren van topniveau
* Spannende enkel- en dubbelwedstrijden
* Hoogwaardige faciliteiten en professionele scheidsrechters
* Exclusieve VIP-pakketten met premium zitplaatsen en VIP-ervaringen
* Live entertainment, eten en drinken op het terrein
Of je nu een fervent tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijk sportevenement, het Daily Pro Tour is hét tennistoernooi dat je niet mag missen. Beleef de magie van tennis op zijn best en geniet van een onvergetelijke dag vol actie, spanning en glorie.