Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Minnen/Wickmayer vs Christie/Collins
6-1,6-3
28 |
Minnen/Wickmayer vs Rompies/Thombare
6-0,6-2
28 |
Cristian/Gorgodze vs Christie/Collins
2-6,7-6,8-10
27 |
Kempen/Knoll vs Cristian/Gorgodze
3-6,4-6
27 |
Minnen/Wickmayer vs Klaffner/Kraus
6-3,6-0
27 |
Rompies/Thombare vs Akugue/Seidel
6-3,6-4
27 |
Appleton/Haverlag vs Christie/Collins
7-6,3-6,8-10
26 |
Cristian/Gorgodze vs Fomina-Klotz/Lohoff
7-6,4-6,10-4
26 |
Morderger/Morderger vs Akugue/Seidel
3-6,6-7
26 |
Kuparev/Kuznetsova vs Christie/Collins
2-6,3-6
26 |
Minnen/Wickmayer vs Middendorf/Steur
6-2,6-1
26 |
Rompies/Thombare vs Guth/Wirges
6-2,3-6,10-6
**ITF W60 - Altenkirchen - DD**
Welkom bij het ITF W60-toernooi voor damesdubbels in Altenkirchen, Duitsland. Dit prestigieuze evenement brengt 's werelds beste vrouwelijke tennissers samen voor een week vol opwindende wedstrijden.
Met een prijzengeld van $60.000 en belangrijke punten voor het wereldranglijsten, is het ITF W60-toernooi een kans voor opkomende sterren om hun stempel op het spel te drukken. Tal van topspelers zullen strijden om de titel, waaronder:
* [Naam speler 1]
* [Naam speler 2]
* [Naam speler 3]
* En meer!
De wedstrijden vinden plaats van [startdatum] tot [einddatum] op het prachtige tenniscomplex van TC Altenkirchen. Fans kunnen genieten van wereldklasse-tennis met tickets voor alle wedstrijddagen.
Mis dit spannende ITF W60-toernooi niet, waar de toekomst van het vrouwentennis zich ontvouwt. Kom naar Altenkirchen en wees getuige van de opkomst van de volgende generatie tennissers!