Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[283] Javier Barranco Cosano vs Dalibor Svrcina
[291] |
6-1,6-1
28 |
[283] Javier Barranco Cosano vs Cezar Cretu
[408] |
6-4,4-6,6-2
28 |
[291] Dalibor Svrcina vs Ergi Kirkin
[362] |
6-2,1-6,6-2
27 |
[297] Eduard Esteve Lobato vs Cezar Cretu
[408] |
6-7,6-2,5-7
27 |
[362] Ergi Kirkin vs Arthur Cazaux
[285] |
6-2,6-3
27 |
[330] Oriol Roca Batalla vs Dalibor Svrcina
[291] |
6-7,5-7
27 |
[283] Javier Barranco Cosano vs Filip Misolic
[335] |
6-2,6-1
26 |
[479] Pawel Cias vs Filip Misolic
[335] |
1-6,0-6
26 |
Oriol Roca Batalla vs Bozo Barun
2-6,6-1,7-6
26 |
[408] Cezar Cretu vs Pol M Tiffon
[399] |
6-4,6-0
26 |
Alen R Hadzalic vs Arthur Cazaux
0-6,6-3,3-6
26 |
[297] Eduard Esteve Lobato vs Alexandar Lazarov
[408] |
7-6,6-4
**ITF M25 - Rovinj**
Welkom bij het ITF M25-tennistoernooi in Rovinj, Kroatië. Dit prestigieuze evenement, georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF), biedt een spannende en meeslepende ervaring voor zowel spelers als toeschouwers.
**Data en locatie:**
* Data: [Startdatum] - [Einddatum]
* Locatie: Stadion Valbruna, Rovinj, Kroatië
**Spelers:**
De topspelers op de ITF Men's Circuit nemen deel aan het toernooi, waaronder:
* [Voeg een paar voorbeeldbare spelersnamen toe]
**Prijzenpot:**
* [Voeg de prijzenpotwaarde toe]
**Wedstrijdschema:**
Het toernooi bestaat uit:
* Een kwalificatieronde voor spelers die proberen de hoofdtabel te bereiken
* Een hoofdtabel van 32 spelers in enkelspel
* Een hoofdtabel van 16 teams in dubbelspel
**Tickets:**
Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar via [Online ticketplatform] of aan de kassa van het stadion.
**Faciliteiten:**
Het stadion biedt diverse faciliteiten, waaronder:
* Comfortabele zitplaatsen
* Concessionairestands met eten en drinken
* Trainingsfaciliteiten voor spelers
**Attracties in Rovinj:**
Naast het tennistoernooi biedt Rovinj een verscheidenheid aan toeristische attracties, zoals:
* Historisch stadscentrum
* Kustlijn met prachtige stranden
* Restaurants met lokale keuken
* Excursies naar nabijgelegen eilanden
We nodigen je uit om ons te vergezellen voor een onvergetelijke tenniservaring in het adembenemende Rovinj.