ITF - W25 Sozopol

**ITF - W25 Sozopol**

Welkom bij de ITF - W25 Sozopol, een professioneel tennistoernooi voor vrouwen op gravel. Het toernooi maakt deel uit van de ITF Women's World Tennis Tour en biedt prijzengeld van $25.000.

Het toernooi vindt plaats van [startdatum] tot [einddatum] in de charmante badplaats Sozopol, Bulgarije. De topspelers uit de regio en daarbuiten nemen het tegen elkaar op voor de felbegeerde titel.

Kom genieten van toptennis en de prachtige omgeving van Sozopol, bekend om zijn prachtige stranden, historische bezienswaardigheden en gastvrije locals.

**Tickets**

Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa of online.

**Locatie**

Tennisclub Sozopol
Str. "Yanko Glavakov" 1
8130 Sozopol
Bulgarije

**Volg ons**

Blijf op de hoogte van de laatste updates, nieuws en resultaten via onze social media-kanalen:

* Facebook: @ITFW25Sozopol
* Twitter: @ITFW25Sozopol
* Instagram: @ITFW25Sozopol