Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Quinn Vandecasteele vs Learner Tien
5-7,2-6
28 |
Edward Winter vs Quinn Vandecasteele
6-4,4-6,0-6
28 |
Learner Tien vs Isaiah Strode
6-3,7-6
27 |
Daniel De Jonge vs Edward Winter
3-6,2-6
27 |
Quinn Vandecasteele vs Lorenzo Claverie
6-3,6-3
27 |
Warren Wood vs Isaiah Strode
3-6,2-6
27 |
Learner Tien vs Tristan Boyer
7-5,6-3
26 |
Maxwell McKennon vs Edward Winter
Retired
26 |
Christopher Papa vs Isaiah Strode
2-6,2-6
26 |
Omni Kumar vs Daniel De Jonge
4-6,3-6
26 |
Avery Tallakson vs Warren Wood
0-6,3-6
26 |
Lorenzo Claverie vs Gage Brymer
6-4,6-3
**ITF - M15 Irvine**
Welkom bij het ITF - M15 Irvine tennistoernooi. Deze opwindende gebeurtenis vindt plaats in het prachtige Irvine, Californië, van [Begindatum] tot [Einddatum].
Met 32 enkelspelers en 16 dubbelspelteams zullen de beste mannelijke tennissers strijden om de felbegeerde titel. Getuige van hun ongelooflijke vaardigheden en atletisch vermogen terwijl ze hun uiterste best doen om de overwinning veilig te stellen.
Het toernooi wordt gespeeld op de hardcourts van het [Naam van het tenniscomplex in Irvine]. Toeschouwers kunnen genieten van spannende wedstrijden in een eersteklas omgeving. Tickets zijn verkrijgbaar voor aankoop en bieden toegang tot alle wedstrijden.
Naast het tennis van wereldklasse zullen er foodtrucks en drankjes aanwezig zijn om de honger en dorst van de fans te stillen. Er zijn ook speciale evenementen en activiteiten gepland om de week nog gedenkwaardiger te maken.
Mis deze ongelooflijke kans niet om getuige te zijn van enkele van de beste mannelijke tennissers die strijden om de M15 Irvine-titel. Koop vandaag nog je tickets en maak je klaar voor een week vol spanning, entertainment en sport van topklasse.