Date |
R |
Thuis vs Uit |
Theodoros Mitsakos vs Stephanos Schinas
7-6,1-6,3-6
Janos Fekete vs Christos Keisidis
6-2,6-5
Ioannis Xilas vs Gergely Madarasz
6-3,2-6,7-6
Peter Goldsteiner vs Gorazd Srbljak
0-0
Ivan Perez Martin vs Illya Beloborodko
View
Paris Gemouchidis vs Stephanos Schinas
1-6,5-7
Christos Keisidis vs Ioannis Kountourakis
6-3,6-6
Lefteris Neos vs Theodoros Mitsakos
4-6,4-6
Janos Fekete vs Aleksa Pisaric
2-6,6-3,5-1
Ioannis Xilas vs Ivan Denisov
6-4,6-1
Gergely Madarasz vs Aristotelis Thanos
7-5,6-2
Peter Goldsteiner vs David Schwarc
6-1,2-6,6-1
**UTR Pro Athens Toernooi**
Bereid je voor op een spannend tennistoernooi boordevol topspelers! Het UTR Pro Athens-toernooi brengt de beste tennissers van over de hele wereld samen in het prachtige Athene.
Dit toernooi biedt niet alleen eersteklas tennis, maar is ook een geweldige kans om getuige te zijn van opwindende wedstrijden en interactie te hebben met de sterren.
**Details van het toernooi:**
* **Data:** [Startdatum] - [Einddatum]
* **Locatie:** [Naam van de locatie]
* **Prijzenpot:** [Bedrag]
* **Format:** [Beschrijf het speelformat]
Of je nu een fervent tennisfan, een aspirant-speler of gewoon op zoek bent naar een leuke manier om het weekend door te brengen, het UTR Pro Athens-toernooi belooft een onvergetelijke ervaring te worden.
**Voordelen van deelname:**
* Kijk naar de beste tennissers in actie
* Ontmoet en maak kennis met professionele spelers
* Geniet van eersteklas tennisfaciliteiten
* Ontvang exclusieve kortingen en aanbiedingen
**Hoe deel te nemen:**
Ga naar onze website of neem contact op met de organisator van het toernooi om je in te schrijven. Zorg ervoor dat je je aanmeldt voor de deadline om je plaats veilig te stellen.
Mis deze opwindende kans niet om getuige te zijn van een van de meest prestigieuze tennistoernooien in Athene. Koop je tickets nu en maak je klaar voor een onvergetelijk weekend vol spanning en sportmanschap!