Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Di Nicola/Trusendi vs Harris/Rajski
7-5,6-3
28 |
Brkic/Radojkovic vs Harris/Rajski
2-6,6-4,8-10
28 |
Martos Gornes/Vervoort vs Di Nicola/Trusendi
6-7,7-5,8-10
27 |
Hampel/Tatlot vs Brkic/Radojkovic
Walkover
27 |
Eremin/Esteve Lobato vs Harris/Rajski
3-6,1-6
27 |
Di Nicola/Trusendi vs Gabrieli/Grazioso
6-3,6-2
26 |
Gabrieli/Grazioso vs Trocker/Weis
2-6,6-4,10-7
26 |
Leite/Martin vs Eremin/Esteve Lobato
6-3,3-6,8-10
26 |
Rieder/Winkler vs Hampel/Tatlot
1-6,4-6
26 |
Bocchi/Curci vs Brkic/Radojkovic
3-6,5-7
27 |
Altuna/Virgili vs Anagnastopol/Cornea
6-4,5-7,10-6
26 |
Casanova/Ghedin vs Trusendi/Viola
4-6,6-4,8-10
ITF Italy F2 MD: een onmisbaar Italiaans tennistoernooi
Het ITF Italy F2 MD-tennistoernooi is een niet te missen evenement op de Italiaanse tenniskalender. Het toernooi, dat deel uitmaakt van de ITF World Tennis Tour, wordt gespeeld op gravelbanen en trekt een veld van veelbelovende tennissers van over de hele wereld aan.
Spelers strijden om punten voor de ITF-wereldranglijst en strijden om een geldprijs, maar ook om de kans om hun vaardigheden te tonen en ervaring op te doen op een professioneel niveau. Het toernooi biedt een unieke kans om opkomend tennistalent in actie te zien en de toekomst van de sport te aanschouwen.
Het ITF Italy F2 MD-tennistoernooi wordt georganiseerd door de Italiaanse Tennisfederatie en vindt plaats in de prachtige omgeving van [Locatie invullen]. Het toernooi omvat zowel enkel- als dubbelspelwedstrijden voor mannen, met een mix van kwalificatiewedstrijden en een hoofdtoernooi.
Of je nu een tennisliefhebber bent, een nieuwsgierig toeschouwer of een familie die op zoek is naar een leuk uitje, het ITF Italy F2 MD-tennistoernooi biedt iets voor iedereen. Kom langs, moedig je favoriete spelers aan en ervaar de opwinding van professioneel tennis in het hart van Italië.