Tafeltennis |
TT Cup |
06/04 10:55 |
Ondrej Knazik v Bohuslav Budik
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/04 10:55 |
Orest Melnik v Oleh Martynenko
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
WTT Contender Zagreb Quals |
06/04 10:55 |
Kay Stumper v Cheng-Ting Liao
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
WTT Contender Zagreb Women Quals |
06/04 10:55 |
Dora Madarasz v Wanwisa Aueawiriyayothin
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:54 |
Inter Milan (nikkitta) Esports v Newcastle (Wboy) Esports
|
|
0-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:54 |
Benfica (Koftovsky) Esports v Sevilla (Arcos) Esports
|
|
1-2
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
06/04 10:54 |
BOS Celtics (VEX) Esports v LA Lakers (DIMES) Esports
|
|
75-57
|
|
Windhondenrennen |
Oxford |
06/04 10:54 |
Oxford v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Gosford |
06/04 10:54 |
- Gosford v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Sheffield |
06/04 10:52 |
Sheffield v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - M15 Monastir |
06/04 10:50 |
Nikita Ianin v Nicolas Philibert
|
|
home
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:50 |
Portugal (FEARGGWP) Esports v England (Upcake22) Esports
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:50 |
Netherlands (MeLToSik) Esports v Argentina (BlackStar98) Esports
|
|
2-1
|
|
Tennis |
ITF - W15 Monastir |
06/04 10:50 |
Janice Tjen v Hania Abouelsaad
|
|
6-1,6-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/04 10:50 |
Valerii Merzlikin v Andrii Derevianko
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/04 10:50 |
Frantisek Dvorak v Michal Cesak
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF - M25 Kursumlijska Banja |
06/04 10:50 |
Vuk Radjenovic v Andrej Radojicic
|
|
6-0,6-2
|
|
Tennis |
ITF - W15 Banja Luka |
06/04 10:50 |
Laura Radakovic v Jelena Ristic
|
|
6-1,6-0
|
|
Paardenraces |
Vaal (SA) |
06/04 10:50 |
Vaal (SA) v
|
|
View
|
|
Darten |
Modus Super Series - Week 1 |
06/04 10:50 |
Revelino Dubois v Tom Sykes
|
|
0-4
|
|
Windhondenrennen |
AUS Angle Park |
06/04 10:49 |
- Angle Park v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Tralee |
06/04 10:47 |
Tralee v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Townsville |
06/04 10:47 |
- Townsville v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:45 |
Germany (VanGogh) Esports v Portugal (Samuel) Esports
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:45 |
Argentina (Walter) Esports v France (Alpha) Esports
|
|
4-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 10:45 |
Tottenham (Votepeace) Esports v Man Utd (Pele) Esports
|
|
3-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 10:45 |
Aston Villa (Nio) Esports v Arsenal (val) Esports
|
|
2-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:45 |
Man City (Palas) Esports v Man Utd (Leonardo) Esports
|
|
5-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:45 |
Tottenham (Matrix) Esports v Liverpool (Odin) Esports
|
|
2-1
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
Dplus v Gen.G
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
Legacy v Weibo Gaming
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
Twisted Minds v NewHappy
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
FaZe v Natus Vincere
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
Team Falcons v Virtus.Pro
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
GNL ESPORTS v Elephant
|
|
0-1
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
17 Gaming v Petrichor Road
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - B v C R2 - Finish |
06/04 10:45 |
Soniqs v Team SoloMid
|
|
0-0
|
|
Tennis |
ITF - W50 La Marsa - DD |
06/04 10:45 |
Frahn/Makhlouf v Aguirre/Frayman
|
|
0-6,2-6
|
|
Tennis |
ITF - W50 La Marsa |
06/04 10:45 |
Lara Schmidt v Mariam Bolkvadze
|
|
4-6,5-7
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/04 10:45 |
Ondrej Malecek v Marek Drbohlav
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/04 10:45 |
Mateusz Golebiowski v Piotr Chodorski
|
|
1-3
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
06/04 10:44 |
CLE Cavaliers (HOGGY) Esports v DAL Mavericks (KJMR) Esports
|
|
60-69
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
06/04 10:44 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle |
06/04 10:43 |
Newcastle v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:42 |
Newcastle (Wboy) Esports v AC Milan (lion) Esports
|
|
0-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:42 |
Sevilla (Arcos) Esports v Inter Milan (nikkitta) Esports
|
|
0-3
|
|
Voetbal |
Esoccer H2H GG League - 8 speelminuten |
06/04 10:40 |
Tottenham (MERLIN) Esports v Arsenal (BULLFROG) Esports
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Esoccer H2H GG League - 8 speelminuten |
06/04 10:40 |
France (CLINICAL) Esports v Spain (ZT) Esports
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/04 10:40 |
Maciej Lamer v Jerzy Michalik
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/04 10:40 |
Jakub Krawczyk v Jakub Zochniak
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF M25 - Grasse |
06/04 10:40 |
Hoan Mouret v Simon Beaupain
|
|
0-6,1-6
|
|
Tennis |
Challenger - Prostejov |
06/04 10:40 |
Arthur Gea v Jerome Kym
|
|
4-6,3-6
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/04 10:40 |
Vasily Kondratenko v Dmitriy Zaporozhets
|
|
0-3
|
|
Windhondenrennen |
AUS Grafton |
06/04 10:40 |
- Grafton v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Oxford |
06/04 10:38 |
Oxford v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Warragul |
06/04 10:37 |
- Warragul v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/04 10:35 |
Rafal Stapor v Bartlomiej Mrugala
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF - M25 Kursumlijska Banja |
06/04 10:35 |
Adam Heinonen v Yanaki Milev
|
|
6-3,7-5
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/04 10:35 |
Vasily Verbyany v Nazar Danyliuk
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF - M25 Setubal |
06/04 10:35 |
Tiago Torres v Tomas Luis
|
|
6-4,6-4
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup - Dames |
06/04 10:35 |
Veronika Andryushchenko v Viktoria Kurtenko
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF - W15 Madrid |
06/04 10:35 |
Polina Leykina v Candela Cimarra Munoz
|
|
6-4,6-2
|
|
Tennis |
French Open - DD |
06/04 10:35 |
Kato/Kichenok v Melichar-Martinez/Perez
|
|
6-3,6-2
|
|
Honkbal |
CPBL |
06/04 10:35 |
Wei-Chuan Dragons v Fubon Guardians
|
|
6-3
|
|
Honkbal |
CPBL |
06/04 10:35 |
CITIC Brothers v Rakuten Monkeys
|
|
5-0
|
|
Windhondenrennen |
Sheffield |
06/04 10:34 |
Sheffield v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
06/04 10:32 |
PHX Suns (THA KID) Esports v GS Warriors (SURGEON) Esports
|
|
73-56
|
|
Paardenraces |
Maure De Bretag |
06/04 10:31 |
Maure De Bretagne v
|
|
View
|
|
Tennis |
UTR - Pro Boekarest |
06/04 10:30 |
Rares Teodor Pieleanu v Edouard Villoslada
|
|
3-6,4-6
|
|
Basketbal |
China University Basketball League Two |
06/04 10:30 |
South China Agricultural University v Qilu University of Technology
|
|
61-48
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:30 |
Argentina (Walter) Esports v England (Spiderman) Esports
|
|
2-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:30 |
France (Alpha) Esports v Portugal (Samuel) Esports
|
|
0-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 10:30 |
Aston Villa (Nio) Esports v Man City (Ragnar) Esports
|
|
0-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 10:30 |
Man Utd (Pele) Esports v Arsenal (val) Esports
|
|
6-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:30 |
Tottenham (Matrix) Esports v Man Utd (Leonardo) Esports
|
|
5-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
06/04 10:30 |
Liverpool (Odin) Esports v Arsenal (Bruno) Esports
|
|
0-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:30 |
Inter Milan (nikkitta) Esports v Benfica (Koftovsky) Esports
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
06/04 10:30 |
AC Milan (lion) Esports v Sevilla (Arcos) Esports
|
|
1-1
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/04 10:30 |
Michal Lysakowski v Adam Gdula
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/04 10:30 |
Ales Bayer v Jaroslav Cerny
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 10:30 |
West Ham (Sergio) Esports v AC Milan (Lewa) Esports
|
|
1-4
|
|
Tennis |
ITF - W50 Montemor-O-Novo |
06/04 10:30 |
Olga Helmi v Jacqueline Cabaj Awad
|
|
2-6,2-6
|
|
Tennis |
WTA Makarska |
06/04 10:30 |
Simona Waltert v Brenda Fruhvirtova
|
|
2-6,3-6
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/04 10:30 |
David Sabuka v Radek Slunecko
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF - W35 Kursumlijska Banja |
06/04 10:30 |
Emeline Dartron v Michaela Laki
|
|
6-2,6-4
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/04 10:30 |
Oleksandr Ziakun v Roman Zaporozhets
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
06/04 10:30 |
Mihai Bobocica v Juan Perez
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
WTT Contender Zagreb Quals |
06/04 10:30 |
Aidos Kenzhigulov v Lubomir Jancarik
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
WTT Contender Zagreb Women Quals |
06/04 10:30 |
Rachel Moret v Ilona Sztwiertnia
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/04 10:30 |
Lubomir Jonas v Oldrich Lzicar
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/04 10:30 |
Petr Jochym v Milan Zika
|
|
1-3
|
|
Paardenraces |
JPN Tokyo City |
06/04 10:30 |
- Tokyo City Keiba v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/04 10:30 |
Marek Kostal v Jiri Plachy
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 10:30 |
Benfica (Shelby) Esports v Marseille (Madisson) Esports
|
|
5-2
|
|
Windhondenrennen |
AUS Gosford |
06/04 10:30 |
- Gosford v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Australië - Queensland - Premier League 2 |
06/04 10:30 |
North Star v Samford Rangers
|
|
1-0
|
|
Voetbal |
Australië - NPL Queensland |
06/04 10:30 |
Sunshine Coast Wanderers v Brisbane City
|
|
2-1
|
|
Windhondenrennen |
Tralee |
06/04 10:29 |
Tralee v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Angle Park |
06/04 10:28 |
- Angle Park v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle |
06/04 10:27 |
Newcastle v
|
|
View
|
|