Date |
R |
Thuis vs Uit |
62 |
Iva Rafailovic vs Eva Zabolotnaia
6-1,3-6,1-10
62 |
Maftunabonu Kahramonova vs Elena Karner
6-7,6-2,7-10
62 |
Zhanel Rustemova vs Maria Mauad De Souza
6-1,6-1
62 |
Marina Bulbarella vs Sabrina Olimjanova
1-6,4-6
62 |
Liisa Varul vs Lavinia S C Gismondi
3-6,7-5,12-10
62 |
Maide Damla Oezay vs Mariam Karadzhaeva
0-6,0-6
62 |
Lola Marandel vs Ema Harajd
1-6,6-2,10-5
29 |
Aya El Aouni vs Valeriya Yushchenko
2-6,7-6,6-3
62 |
Julia Khramtsova vs Sarah Barry
View
62 |
Defne Ursan vs Svetlana Shusteva
View
62 |
Florencia B Moron vs Ketevan Jeladze
View
62 |
Sara Pantelic vs Shuchi Chen
6-1,7-5
**ITF - W15 Antalya**
Het ITF - W15 Antalya-tennistoernooi is een internationaal tennistoernooi voor vrouwen dat deel uitmaakt van de ITF (International Tennis Federation) World Tennis Tour. Het toernooi wordt gehouden in Antalya, Turkije.
**ITF Women's World Tennis Tour**
De ITF Women's World Tennis Tour is een serie professionele tennistoernooien voor vrouwen. Het is de op een na hoogste categorie tennistoernooien voor vrouwen, na de WTA Tour. De tour biedt opkomende spelers de mogelijkheid om ervaring op te doen en te stijgen in de wereldranglijst.
**W15-toernooi**
W15 verwijst naar het prijzengeld van het toernooi, dat $ 15.000 bedraagt. Dit betekent dat de winnaar van het toernooi $ 15.000 aan prijzengeld ontvangt.
**Antalya**
Antalya is een populaire badplaats aan de zuidkust van Turkije. Het is de hoofdstad van de provincie Antalya. Antalya is bekend om zijn prachtige stranden, historische bezienswaardigheden en moderne hotels.
**Toernooi-informatie**
Dit ITF - W15 Antalya-tennistoernooi vindt plaats van [startdatum] tot [einddatum]. Het toernooi wordt gehouden op de [baanondergrond]-banen van de [locatie]. Het toernooi omvat zowel een enkel- als een dubbelspeltoernooi.
**Topspelers**
Het toernooi zal naar verwachting een sterk deelnemersveld hebben, met enkele van de beste opkomende spelers ter wereld. Houd de officiële website van het toernooi in de gaten voor meer informatie over de deelnemerslijst.
**Tickets**
Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi.