Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Jie Cui vs Fajing Sun
5-7,4-6
28 |
Wishaya Trongcharoenchaikul vs Jie Cui
Retired
28 |
Fajing Sun vs Yecong He
6-2,6-2
27 |
Wishaya Trongcharoenchaikul vs Takuto Niki
7-6,4-6,7-6
27 |
Hong Kit Wong vs Fajing Sun
0-6,1-6
27 |
Xin Gao vs Yecong He
5-7,7-5,6-7
27 |
Yu Hsiou Hsu vs Jie Cui
4-6,6-4,4-6
26 |
Hong Kit Wong vs Chukang Wang
6-1,6-0
26 |
Wishaya Trongcharoenchaikul vs Pak Long Yeung
2-6,6-4,6-2
26 |
Xin Gao vs Karunuday Singh
6-3,6-3
26 |
Yu Hsiou Hsu vs Issei Okamura
6-3,7-5
26 |
Rimpei Kawakami vs Yecong He
7-5,2-6,4-6
**ITF M25 Luan**
Welkom bij het ITF M25 Luan tennistoernooi!
Dit opwindende tennistoernooi vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum] in de prachtige stad Luan. Het toernooi biedt een prijzengeld van [bedrag] en waardevolle ATP-rankingpunten voor de deelnemers.
**Deelnemende spelers:**
Het toernooi zal deelnemers aantrekken van over de hele wereld, waaronder talentvolle professionals en opkomende sterren.
**Wedstrijdformaat:**
De wedstrijden worden gespeeld in een enkel- en dubbelspelformaat, met een hoofdtoernooi en een kwalificatieronde.
**Evenementen:**
Naast de wedstrijden zal er ook een verscheidenheid aan evenementen zijn voor toeschouwers, zoals:
* Meet & greets met de spelers
* Tennisclinics
* Foodtrucks en livemuziek
**Tickets:**
Tickets zijn verkrijgbaar via onze website of aan de deur. Prijzen variëren afhankelijk van de locatie en de dag van de wedstrijd.
Het toernooi wordt gehouden bij [naam tennisclub], [adres tennisclub].
**Datum en tijd:**
[Begindatum] - [Einddatum]
Dagelijkse wedstrijden starten om [tijd].
**Neem deel aan de actie!**
Kom naar het ITF M25 Luan tennistoernooi om te genieten van wereldklasse tennis, evenementen en een onvergetelijke ervaring!