Plumpton

**Plompton: Een renbaan van wereldklasse**

Neem plaats bij Plompton Racecourse, een iconische renbaan in het hart van het Engelse platteland. Geniet van de spanning en sensatie van het kijken naar enkele van 's werelds beste paarden en ruiters strijden om de overwinning.

**Wedstrijden voor alle smaken**

Plompton biedt het hele jaar door een gevarieerd programma aan wedstrijden, variërend van vlakke races tot hordenraces en steeplechases. Of je nu een doorgewinterde gokker bent of gewoon geïnteresseerd bent in de schoonheid van het racen, je zult hier zeker je gading vinden.

**Een dag vol entertainment**

Een dagje racen in Plompton is meer dan alleen paarden kijken. Geniet van een scala aan faciliteiten, waaronder restaurants, bars en gezellige zitjes. Maak weddenschappen, koop souvenirs of ontspan gewoon in de prachtige omgeving.

**Handige locatie**

Plompton Racecourse ligt op slechts een korte afstand van Brighton en Londen, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is met de auto, trein of bus. Er is ook gratis parkeergelegenheid op het terrein.

**Een onvergetelijke ervaring**

Of je nu een liefhebber bent van paardenrennen of gewoon op zoek bent naar een dagje uit, Plompton Racecourse biedt een onvergetelijke ervaring. Boek vandaag nog je tickets en beleef de spanning en schoonheid van de rennen!