AUS Warracknabe

**AUS Warracknabe**

De Warracknabe Racecourse is een gerenommeerde paardenrenbaan in Victoria, Australië. De baan is gastheer van een aantal prestigieuze races, waaronder de Warracknabe Cup, een Groep 2-race die jaarlijks in februari wordt gehouden.

De Warracknabe Racecourse is een schilderachtige baan met een uitdagende baan en een enthousiast publiek. Het is een populaire bestemming voor paardensportfans en biedt een spannende en onderhoudende dag uit.

**Hoogtepunten van de Warracknabe Racecourse:**

* Groep 2 Warracknabe Cup
* Schilderachtige omgeving
* Uitdagende racebaan
* Enthousiast publiek
* Diverse eet- en drinkgelegenheden

**Plan uw bezoek:**

De Warracknabe Racecourse ligt in de stad Warracknabeal, Victoria. De baan is gemakkelijk bereikbaar met de auto of het openbaar vervoer. Er zijn voldoende parkeergelegenheden beschikbaar.

Koop van tevoren uw tickets om de beste plaatsen te garanderen. Er zijn verschillende ticketprijzen beschikbaar, afhankelijk van uw voorkeuren.

Kijk voor meer informatie en om tickets te kopen op de officiële website van de Warracknabe Racecourse.