ITF Women Klosters

**ITF Women Klosters**

**Datum:** 24-30 juli 2023
**Locatie:** TC Klosters, Klosters Platz, Zwitserland

Welkom bij het ITF Women Klosters-toernooi, een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat deel uitmaakt van de ITF World Tennis Tour. Dit jaar vindt het toernooi plaats van 24 tot 30 juli op de prachtige courts van TC Klosters in het adembenemende Zwitserse berglandschap.

Het toernooi verwelkomt top tennisspeelsters uit de hele wereld, die strijden om de titel in het enkel- en dubbelspel. Met prijzenpotten van $25.000 is het toernooi een belangrijke stap voor spelers die hun ranking willen verbeteren en zich kwalificeren voor grotere evenementen.

Het ITF Women Klosters-toernooi biedt naast tennis van wereldklasse ook een verscheidenheid aan activiteiten en entertainment voor bezoekers. Geniet van livemuziek, bars en restaurants, en neem deel aan gratis tennisclinics met professionele coaches.

Of je nu een tennisliefhebber bent, een casual toeschouwer of gewoon op zoek bent naar een gezellig uitje in de Zwitserse Alpen, het ITF Women Klosters-toernooi is een evenement dat je niet mag missen.

**Tickets:** Nu verkrijgbaar via de website van TC Klosters.