Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Arribage/Sanchez vs Added/Jacq
4-6,4-6
28 |
Arribage/Sanchez vs Huertas Del Pino/H D Pino
6-3,6-4
28 |
Babic/Veldheer vs Added/Jacq
5-7,4-6
27 |
Dellien/Paul vs Huertas Del Pino/H D Pino
3-6,6-7
27 |
Arribage/Sanchez vs Jecan/Madaras
4-6,7-6,12-10
27 |
Babic/Veldheer vs Bergevi/Taylor
6-3,5-7,10-7
27 |
Lopez San Martin/Vervoort vs Added/Jacq
3-6,2-6
26 |
Ejupovic/Taylor vs Bergevi/Taylor
5-7,7-5,5-10
26 |
Choudary Bollipalli/Kadhe vs Lopez San Martin/Vervoort
4-6,2-6
26 |
Arribage/Sanchez vs Lomakin/Uzhylovskyi
7-5,6-3
26 |
Jecan/Madaras vs Juarez/P Mendez
6-4,6-4
26 |
Libietis/Reese vs Dellien/Paul
6-0,3-6,7-10
**Challenger - Blois - HD**
Welkom bij het Challenger - Blois - HD tennistoernooi! Dit prestigieuze tennistoernooi vindt plaats in de prachtige stad Blois, Frankrijk, en verwelkomt enkele van 's werelds topspelers.
Met zijn spectaculaire wedstrijden en meeslepende sfeer is de Challenger - Blois - HD een evenement dat u niet mag missen. Beleef de spanning van proftennis terwijl spelers strijden voor de overwinning.
**Details van het evenement:**
* **Datum:** [Voeg datum in]
* **Locatie:** [Voeg locatie in]
* **Prijzengeld:** [Voeg prijzengeld in]
* **Categorie:** Challenger Tour
**Topspelers:**
Dit jaar verwelkomt de Challenger - Blois - HD een aantal van de meest getalenteerde tennissers ter wereld, waaronder:
* [Voeg speler 1 in]
* [Voeg speler 2 in]
* [Voeg speler 3 in]
**Tickets:**
Tickets voor dit spannende evenement zijn nu te koop. Zorg dat u erbij bent en bestel uw tickets vandaag nog!
**Over Blois:**
Blois is een charmante stad in het hart van de Loire-vallei. Naast het Challenger - Blois - HD tennistoernooi biedt Blois een verscheidenheid aan culturele en historische bezienswaardigheden, waaronder:
* Het Château Royal de Blois
* De kathedraal Saint-Louis de Blois
* Het Maison de la Magie
Mis dit ongelooflijke tennistoernooi niet! Koop vandaag nog uw tickets en ervaar de spanning en opwinding van de Challenger - Blois - HD van dichtbij.