**Lotto NK Tennis**
Beleef het spannendste tennistoernooi van Nederland!
Het Lotto NK Tennis is het nationale tenniskampioenschap, waar de beste tennissers van Nederland strijden om de titels in het enkel- en dubbelspel. Geniet van hoogstaand tennis op het prachtige tennispark van Tennisclub Oosterbeek.
**Programma**
* Donderdag 21 juli: Start kwalificaties dames- en herenenkel
* Vrijdag 22 juli: Vervolg kwalificaties dames- en herenenkel; start hoofdtoernooi damesdubbel
* Zaterdag 23 juli: Hoofdtoernooi dames- en herenenkel en damesdubbel
* Zondag 24 juli: Finales dames- en herenenkel en damesdubbel
**Tickets**
Tickets zijn verkrijgbaar via de website van de KNLTB. Er zijn verschillende ticketcategorieën beschikbaar, waaronder:
* Dagtickets
* Toernooipassen
* VIP-arrangementen
**Bereikbaarheid**
Tennisclub Oosterbeek is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer (bushalte "Tennisclub Oosterbeek") en de auto (voldoende parkeergelegenheid).
**Faciliteiten**
Op het tennispark vind je diverse faciliteiten, waaronder:
* 9 tennisbanen
* Horecavoorzieningen
* Kinderspeeltuin
Breng een bezoek aan het Lotto NK Tennis en ervaar de spanning en het plezier van toptennis!