Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[108] Jurij Rodionov vs Brandon Nakashima
[96] |
6-7,6-1,6-2
28 |
[422] Hazem Naw vs Brandon Nakashima
[96] |
3-6,5-7
28 |
[108] Jurij Rodionov vs Stefano Travaglia
[201] |
6-3,6-4
27 |
Max Hans Rehberg vs Brandon Nakashima
3-6,4-6
27 |
[108] Jurij Rodionov vs Rudolf Molleker
[191] |
6-3,7-5
27 |
[180] Zdenek Kolar vs Hazem Naw
[422] |
2-6,4-6
27 |
[201] Stefano Travaglia vs Martin Damm
[222] |
3-6,6-3,7-6
26 |
[400] Filip Krajinovic vs Brandon Nakashima
[96] |
6-7,4-6
26 |
[422] Hazem Naw vs Oscar Otte
[274] |
2-6,7-6,6-4
26 |
David Jorda Sanchis vs Max Hans Rehberg
6-7,4-6
26 |
[180] Zdenek Kolar vs Tristan Lamasine
[295] |
6-3,7-6
26 |
[201] Stefano Travaglia vs Jules Marie
[220] |
6-1,6-1
**Challenger - Koblenz**
Welkom bij de Challenger - Koblenz, een professioneel tennistoernooi dat deel uitmaakt van de ATP Challenger Tour. Het toernooi wordt gehouden op de prachtige banen van de Tennis-Park Koblenz en trekt de beste tennissers uit de hele wereld.
Het toernooi biedt een mix van enkel- en dubbelspelwedstrijden, met zowel mannen als vrouwen die strijden om de titel. Het prijzengeld van het toernooi bedraagt € 67.960 en biedt de winnaars waardevolle ATP-rankingpunten.
De Challenger - Koblenz staat bekend om zijn spannende wedstrijden, gastvrije sfeer en prachtige locatie. Bezoekers kunnen genieten van toptennis, een gezellige sfeer en een scala aan eet- en drinkgelegenheden op het terrein.
Of je nu een doorgewinterde tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, de Challenger - Koblenz is een evenement dat je niet wilt missen. Koop nu je tickets en ervaar de spanning en opwinding van professioneel tennis van dichtbij!