Varese

Op zondag 25 juni 2023 wordt op het prachtige terrein van de Varese Hippodrome in Milaan het Varese-paardenracetoernooi gehouden.

Dit prestigieuze evenement brengt de beste paarden en jockeys uit heel Europa samen voor een spannende dag vol races en entertainment. Het toernooi bestaat uit zes races, variërend van korte sprints tot langeafstandsraces.

De hoofdrace, de "Gran Premio Varese", is een vlakke race over een afstand van 2.400 meter en biedt een prijzengeld van € 100.000. De race trekt de beste paarden en jockeys van het continent aan en belooft een spannende strijd te worden.

Naast het racen is er ook een breed scala aan entertainment voor het hele gezin, waaronder livemuziek, foodtrucks en activiteiten voor kinderen.

Of je nu een doorgewinterde paardenracefanaat bent of gewoon op zoek bent naar een leuke en opwindende dag uit, het Varese-paardenracetoernooi is een evenement dat je niet mag missen.

Koop vandaag nog je tickets en geniet van een onvergetelijke dag vol paardenraces en entertainment!