CSVP Lima

**De CSVP Lima Beachvolleybaltoernooi**

Ben jij klaar voor een zonnig weekend vol strandvolleybal en gezelligheid? Dan is het CSVP Lima Beachvolleybaltoernooi iets voor jou!

**Wanneer en waar?**

Zaterdag 12 en zondag 13 augustus 2023
Strand van Lima, Peru

**Voor wie?**

Sportieve teams van 4 personen (2 mannen en 2 vrouwen)
Alle niveaus zijn welkom

* Zaterdag: poulewedstrijden en eliminatierondes
* Zondag: finalerondes en prijsuitreiking

**Inschrijving:**

Inschrijven kan tot 1 augustus via de website van CSVP Lima.

**Kosten:**

* € 50,- per team

**Wat krijg je ervoor terug?**

* Twee dagen vol strandvolleybal en plezier
* Professionele scheidsrechters
* Muziek en entertainment
* Prijzen voor de beste teams

**Schrijf je nu in en beleef een onvergetelijk weekend vol sport en ontspanning op het prachtige strand van Lima!**

**#CSVPLima #Beachvolleybal #Lima #Peru #Zomer2023**