**De CSVP Lima Beachvolleybaltoernooi**
Ben jij klaar voor een zonnig weekend vol strandvolleybal en gezelligheid? Dan is het CSVP Lima Beachvolleybaltoernooi iets voor jou!
**Wanneer en waar?**
Zaterdag 12 en zondag 13 augustus 2023
Strand van Lima, Peru
**Voor wie?**
Sportieve teams van 4 personen (2 mannen en 2 vrouwen)
Alle niveaus zijn welkom
* Zaterdag: poulewedstrijden en eliminatierondes
* Zondag: finalerondes en prijsuitreiking
**Inschrijving:**
Inschrijven kan tot 1 augustus via de website van CSVP Lima.
**Kosten:**
* € 50,- per team
**Wat krijg je ervoor terug?**
* Twee dagen vol strandvolleybal en plezier
* Professionele scheidsrechters
* Muziek en entertainment
* Prijzen voor de beste teams
**Schrijf je nu in en beleef een onvergetelijk weekend vol sport en ontspanning op het prachtige strand van Lima!**
**#CSVPLima #Beachvolleybal #Lima #Peru #Zomer2023**
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept