ITF M15 - Nishi-Tokyo

**ITF M15 - Nishi-Tokyo**

Het ITF M15-toernooi in Nishi-Tokio is een professioneel tennistoernooi voor mannen, georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF). Het maakt deel uit van de ITF Men's Circuit en biedt punten voor de ATP-ranglijst.

**Locatie en data:**
* Nishi-Tokio, Japan
* Data: [In te vullen]

Het toernooi trekt professionele tennissers uit de hele wereld, waaronder jong opkomende talenten en ervaren spelers die strijden om punten en prijzengeld.

**Speelformaat:**
* Enkelspel: 32 deelnemers
* Dubbelspel: 16 teams

**Prijzengeld:**
[In te vullen]

**Faciliteiten:**
Het toernooi wordt gehouden op hardcourtbanen van het [In te vullen]. Er zijn state-of-the-art faciliteiten, waaronder kleedkamers, trainingsbanen en een VIP-lounge.

**Entertainment:**
Naast het spannende tennis zijn er verschillende entertainmentmogelijkheden op het terrein, zoals eten en drinken, merchandise-stands en fanzones.

**Over Nishi-Tokio:**
Nishi-Tokio is een bruisende stad met een rijke geschiedenis en cultuur. Het staat bekend om zijn prachtige parken, architectonische bezienswaardigheden en gastronomische aanbod.

**Hoe te bestellen:**
Tickets voor het ITF M15-toernooi in Nishi-Tokio zijn verkrijgbaar bij de [In te vullen].