FIVB Baden

**FIVB Baden Beachvolleybaltoernooi**

Het FIVB Baden Beachvolleybaltoernooi keert terug naar de prachtige stranden van Baden, Oostenrijk! Van 27 tot en met 31 juli 2023 zullen 's werelds beste beachvolleybalteams strijden om de overwinning in dit prestigieuze evenement.

Geniet van spannende wedstrijden en een bruisende sfeer aan het strand terwijl topatleten hun vaardigheden ten toon spreiden in het zand. Met livemuziek, eetkraampjes en activiteiten voor de hele familie, belooft het FIVB Baden Beachvolleybaltoernooi een onvergetelijke ervaring te worden.

Koop vandaag nog je tickets om een plek te bemachtigen voor dit niet te missen sportevenement. Ervaar de spanning en opwinding van beachvolleybal op zijn best, omlijst door het adembenemende landschap van Baden.