Een professioneel tennistoernooi voor damesdubbels, georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF).
**Datum:** [Datum invoegen]
**Plaats:** Tarvisio, Italië
**Ondergrond:** Gravel
**Prijzengeld:** $25.000
* Topdamesdubbelspelers uit de hele wereld
* Opkomende talenten die strijden om rankingpunten en ervaring
* Spannende wedstrijden tussen de beste vrouwendubbels
* Mogelijkheid om toptalent in actie te zien
* Fijne en gastvrije sfeer in het prachtige Tarvisio
**Voor tickets en meer informatie:** Bezoek de officiële website van het toernooi.
using this website, you automatically accept that we use cookies.