ITF W25 - Tarvisio - DD

**ITF W25 - Tarvisio - DD**

Een professioneel tennistoernooi voor damesdubbels, georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF).

**Datum:** [Datum invoegen]

**Plaats:** Tarvisio, Italië

**Ondergrond:** Gravel

**Prijzengeld:** $25.000

* Topdamesdubbelspelers uit de hele wereld
* Opkomende talenten die strijden om rankingpunten en ervaring

* Spannende wedstrijden tussen de beste vrouwendubbels
* Mogelijkheid om toptalent in actie te zien
* Fijne en gastvrije sfeer in het prachtige Tarvisio

**Voor tickets en meer informatie:** Bezoek de officiële website van het toernooi.