Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[279] Miljan Zekic vs Ergi Kirkin
[430] |
6-3,5-7,3-6
28 |
[279] Miljan Zekic vs Andrey Chepelev
[457] |
7-6,7-5
28 |
[430] Ergi Kirkin vs Leonardo Aboian
[295] |
5-7,7-5,7-5
27 |
Miljan Zekic vs Marat Sharipov
5-7,7-6,6-4
27 |
Andrey Chepelev vs Patrick Schoen
6-0,7-6
27 |
Lukas Palovic vs Ergi Kirkin
6-4,0-6,5-7
27 |
Leonardo Aboian vs Luka Pavlovic
7-6,6-3
26 |
Patrick Schoen vs Vlad Andrei Dancu
6-4,7-6
26 |
Miljan Zekic vs Andrej Nedic
7-5,6-3
26 |
Rrezart Cungu vs Marat Sharipov
6-7,3-6
26 |
Leonardo Aboian vs Dusan Obradovic
6-3,6-2
26 |
Andrey Chepelev vs Aleksa Mardjonovic
6-3,6-3
**ITF M15 - Belgrado**
Het ITF M15-toernooi in Belgrado is een professioneel tennistoernooi voor mannen. Het maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour, een reeks professionele tennistoernooien onder toezicht van de International Tennis Federation (ITF).
**Datum en locatie**
Het toernooi vindt plaats van [startdatum] tot [einddatum] op de gravelbanen van [clubnaam] in Belgrado, Servië.
**Prijzengeld**
Het totale prijzengeld voor het toernooi is [bedrag]. De winnaar ontvangt [bedrag], terwijl de tweede plaats [bedrag] ontvangt.
**Spelers**
Het deelnemersveld bestaat uit topspelers uit de hele wereld. Enkele opvallende spelers die deelnemen zijn:
* [Speler 1]
* [Speler 2]
* [Speler 3]
**Speelschema**
Het speelschema omvat zowel enkel- als dubbelwedstrijden. De singleswedstrijden worden gespeeld volgens een knock-outsysteem, terwijl de dubbelwedstrijden een round robin-formaat volgen.
**Tickets**
Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar via de website of aan de kassa van het tenniscomplex.
**Hoogtepunten**
* Professioneel tennistoernooi met topspelers
* Spannende enkel- en dubbelwedstrijden
* Mogelijkheid om toptalenten in actie te zien
* Gezellige sfeer in een prachtig tenniscomplex
Mis dit spannende ITF M15-toernooi in Belgrado niet!