WTA - Lausanne

**WTA - Lausanne**

Op zoek naar een dag vol spannend tennis? Kom dan naar de WTA - Lausanne!

Dit toptoernooi voor vrouwentennis vindt plaats in het prachtige Lausanne, Zwitserland, en trekt 's werelds beste spelers. Met een prijzengeld van $250.000,- belooft het toernooi spannende wedstrijden en onvergetelijke momenten.

Geniet van het prachtige uitzicht op het meer van Genève terwijl je de beste tennissers in actie ziet. Of je nu een fan bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, de WTA - Lausanne is een evenement dat je niet wilt missen.

Tickets zijn nu verkrijgbaar, dus reserveer vandaag nog je plek voor een onvergetelijke tenniservaring!