Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Ronald Slobodchikov vs Sandro Kopp
6-2,6-0
28 |
Sandro Kopp vs David Pichler
6-1,6-4
28 |
Sebastian Prechtel vs Ronald Slobodchikov
2-6,2-6
27 |
Bart Van Den Berg vs David Pichler
6-7,6-1,1-6
27 |
Ronald Slobodchikov vs Patrik Hartmeier
6-2,6-0
27 |
Mick Veldheer vs Sandro Kopp
7-6,3-6,6-7
27 |
Sebastian Prechtel vs Edoardo Lavagno
5-7,6-4,7-6
26 |
Ronald Slobodchikov vs Davide Tortora
6-4,6-3
26 |
William Ma vs Sandro Kopp
5-7,3-6
26 |
Edoardo Lavagno vs Ergi Kirkin
Walkover
26 |
Patrik Hartmeier vs Mariano Kestelboim
6-4,7-6
26 |
Andrea Bolla vs David Pichler
4-6,6-2,2-6
**ITF M15 Kramsach: Een internationaal tennistoernooi van topklasse**
Welkom bij het ITF M15 Kramsach, een prestigieus tennistoernooi op het hoogste niveau. Dit spannende evenement brengt enkele van 's werelds meest getalenteerde tennissers samen voor een week vol adembenemende wedstrijden.
Van [startdatum] tot [einddatum], zullen professionele spelers uit alle hoeken van de globe strijden om de begeerde titel en kostbare rankingpunten. Met een prijzengeld van [[bedrag]], belooft dit toernooi een felle strijd en adembenemmende momenten.
Of je nu een toegewijde tennisliefhebber bent of een beginner die kennis wil maken met de sport, het ITF M15 Kramsach is een ervaring die je niet mag missen. Dompel jezelf onder in de opwindende sfeer en getuige van de verbluffende vaardigheden van deze tennistoppers.
Het toernooi vindt plaats op de prachtige tennisbanen van [locatie], omringd door het adembenemende landschap van Kramsach. Naast spannende wedstrijden biedt het evenement ook entertainment voor het hele gezin, waaronder livemuziek, smakelijke eetgelegenheden en interactieve activiteiten.
Tickets zijn nu te koop via [website]. Reserveer vandaag nog je plaats en verzeker jezelf van een onvergetelijke ervaring bij het ITF M15 Kramsach.