Vittel

Teams

**Paardenracetoernooi "Vittel"**

Beleef de spanning en opwinding van paardenraces op het prestigieuze toernooi "Vittel". Van 25 juli tot 17 augustus 2023 vinden er op de prachtige renbaan van Vittel in het hart van het Vogezengebergte spannende races plaats.

Het toernooi trekt elk jaar topjockeys en -paarden aan, die strijden om de felbegeerde prijzen in verschillende categorieën. Met races die variëren van hindernisraces tot vlakke races, is er voor elke liefhebber van paardenraces iets te beleven.

Naast de races is er ook een scala aan entertainment en activiteiten voor bezoekers van alle leeftijden. Geniet van livemuziek, lekker eten en drinken bij de foodtrucks en breng de kinderen naar de speciale activiteitenzone.

Tickets voor het toernooi "Vittel" zijn verkrijgbaar via de officiële website. Kies uit verschillende tribuneplaatsen en profiteer van exclusieve hospitality-arrangementen.

Beleef een onvergetelijke dag op het paardenracetoernooi "Vittel". Verbeter uw kennis van paardenraces, geniet van de spanning van de races en creëer herinneringen die een leven lang meegaan.