AVP Hermosa Beach

**AVP Hermosa Beach**

**Welkom op het strand van Hermosa Beach voor het AVP Hermosa Beach-toernooi!**

Kom op 26-28 augustus naar het prachtige zandstrand van Hermosa Beach voor een spannend weekend vol topvolleybal. Het AVP Hermosa Beach-toernooi brengt de beste beachvolleyballers ter wereld samen voor drie dagen vol wedstrijden van wereldklasse.

Of je nu een doorgewinterde volleybalfan bent of gewoon geniet van een dagje uit aan het strand, dit toernooi heeft voor elk wat wils. Bekijk de beste spelers ter wereld in actie, geniet van livemuziek, neem deel aan leuke activiteiten en proef het heerlijke lokale eten en drinken.

**Vrijdag 26 augustus:**
* Kwartfinales dames en heren

**Zaterdag 27 augustus:**
* Halve finales dames en heren

**Zondag 28 augustus:**
* Finales dames en heren

**Tickets en informatie:**

Tickets zijn nu verkrijgbaar op de website van AVP. Ga voor meer informatie over het toernooi en om tickets te kopen naar avp.com.

Mis het niet! Kom naar het strand van Hermosa Beach op 26-28 augustus voor het AVP Hermosa Beach-toernooi. Beleef de sensatie van beachvolleybal van wereldklasse en geniet van een weekend vol zon, zand en spektakel!