* Enkelspel: [In te vullen]
* Dubbelspel: [In te vullen]
**Live-streaming:**
* De wedstrijden worden live gestreamd op [In te vullen]
**Tickets:**
* Tickets zijn verkrijgbaar via [In te vullen]
Kom en geniet van hoogstaand tennis op een prachtige locatie aan de Belgische kust. Mis dit spannende toernooi niet en steun de deelnemende speelsters!
using this website, you automatically accept that we use cookies.