ITF W15 - Knokke - DD

ITF W15 - Knokke - DD

**Toernooi:** ITA Women's Circuit
**Locatie:** Knokke, België
**Datum:** [In te vullen]
**Ondergrond:** Gravel

**Speelsters:**

Een sterk deelnemersveld met professionele tennisspeelsters uit de hele wereld zal strijden om de titel in het enkel- en dubbelspel.

**Formaat:**

* Enkelspel: 32-delig hoofdtoernooi
* Dubbelspel: 16-delige loting

**Prijzengeld:**

* Enkelspel: [In te vullen]
* Dubbelspel: [In te vullen]

**Live-streaming:**

* De wedstrijden worden live gestreamd op [In te vullen]

**Tickets:**

* Tickets zijn verkrijgbaar via [In te vullen]

Kom en geniet van hoogstaand tennis op een prachtige locatie aan de Belgische kust. Mis dit spannende toernooi niet en steun de deelnemende speelsters!