FIVB Malbork

**FIVB Malbork: Toernooi voor topvolleybal op het strand**

Het FIVB Malbork Beachvolleybaltoernooi is een officieel toernooi van de Fédération Internationale de Volleyball (FIVB), dat wordt gehouden op de prachtige stranden van Malbork, Polen. Het toernooi trekt jaarlijks de beste beachvolleybalteams uit de hele wereld.

**Programma en teams**

Het toernooi duurt 3 dagen en bestaat uit wedstrijden voor mannen- en vrouwenteams. De teams spelen om een prijzenpot en FIVB-rankingpunten.

**Locatie en faciliteiten**

Het toernooi vindt plaats op het pittoreske strand van Malbork, met uitzicht op de historische Malborkburcht. De locatie biedt state-of-the-art faciliteiten, waaronder meerdere velden, een publiekstribune en eetgelegenheden.

**Tickets en evenementen**

Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar via de officiële website. Bezoekers kunnen genieten van spannende wedstrijden, entertainment en activiteiten voor alle leeftijden.

**Geschiedenis en traditie**

Het FIVB Malbork Beachvolleybaltoernooi heeft een rijke geschiedenis en is een geliefd evenement geworden voor zowel spelers als toeschouwers. Het toernooi staat bekend om zijn hoge niveau van competitie en feestelijke sfeer.

Of je nu een beachvolleyballiefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, het FIVB Malbork Beachvolleybaltoernooi is een evenement dat je niet mag missen. Kom genieten van de spanning van het spel en de schoonheid van de Poolse kustlijn!