Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Christian Lindell vs Riccardo Balzerani
6-2,4-6,6-3
28 |
Pietro Rondoni vs Riccardo Balzerani
1-6,4-6
28 |
Christian Lindell vs Andrea Guerrieri
7-5,6-2
27 |
Riccardo Balzerani vs Francesco Forti
6-1,2-6,7-6
27 |
Andrea Guerrieri vs Davide Galoppini
6-2,3-6,7-6
27 |
Christian Lindell vs Maxime Chazal
6-4,6-3
27 |
Federico Arnaboldi vs Pietro Rondoni
4-6,4-6
26 |
Davide Galoppini vs Tomas Machac
2-6,6-3,7-5
26 |
Andrea Guerrieri vs Giuseppe La Vela
6-0,6-4
26 |
[273] Andrey Golubev vs Maxime Chazal
[404] |
6-4,1-6,1-6
26 |
Daniel Dutra Da Silva vs Federico Arnaboldi
4-6,6-4,5-7
26 |
Christian Lindell vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
6-1,7-5
**ITF M25 Appiano**
Kom mee genieten van toptennis op het prachtige tenniscomplex van TC Appiano in Appiano, Italië. Van [startdatum] tot [einddatum] strijden tennissers uit de hele wereld om de titel van het ITF M25 Appiano-toernooi.
Dit prestigieuze tennistoernooi biedt een unieke kans om getuige te zijn van de opkomende sterren van het tennis. De deelnemers strijden om een prijzenpot van [bedrag], waardevolle ATP-rankingpunten en een onschatbare ervaring.
Het toernooi wordt gehouden op hardcourtbanen van wereldklasse, waardoor spectaculaire wedstrijden gegarandeerd zijn. Naast de opwindende tenniswedstrijden, biedt het toernooi ook entertainment voor het hele gezin. Er zijn foodtrucks, leuke activiteiten voor kinderen en een ontspannen sfeer.
Kom dichter bij de actie en ervaar het passievolle tennis van de ITF M25 Appiano. Koop nu je tickets en verzeker jezelf van een onvergetelijke tenniservaring!