Hellas Open Qual

**Hellas Open Qual**

Kom en doe mee aan de Hellas Open Qual, een badmintontoernooi dat plaatsvindt in het hart van Hellas. Open voor alle niveaus, dit toernooi is de perfecte kans om je vaardigheden te testen tegen andere spelers.

**Data:** [Datum invoegen]
**Locatie:** [Locatie invoegen]

**Categorieën:**
* Heren enkel
* Dames enkel
* Heren dubbel
* Dames dubbel
* Gemengd dubbel

**Prijzen:**
* Bezoekers: [Prijzen opnemen]
* Winnaars: [Prijzen opnemen]

**Inschrijving:**
* Inschrijving sluit op [Datum invoegen]
* Inschrijvingskosten: [Kosten invoegen]

**Regels en voorschriften:**
* Het toernooi wordt gespeeld volgens de officiële Badminton World Federation (BWF) regels.
* Alle deelnemers moeten lid zijn van een nationale badmintonbond.
* Spelers moeten de juiste uitrusting dragen, inclusief goedgekeurde shuttles en rackets.

**Scheidsrechters:**
* Het toernooi wordt geleid door gekwalificeerde scheidsrechters.

**Contact:**
Voor meer informatie of om je in te schrijven, neem contact op met:

* [E-mailadres invoegen]
* [Telefoonnummer invoegen]

Mis deze kans niet om deel te nemen aan een spannend en uitdagend badmintontoernooi! Schrijf je vandaag nog in en bereid je voor op een onvergetelijk weekend vol sport en plezier.