German Beach Tour Zinnowitz Women

**Deutsches Beach Tour Zinnowitz Damen**

De beste beachvolleybalteams van Duitsland strijden om de titel bij het spannende "Deutsches Beach Tour Zinnowitz Damen" toernooi. De atleten zullen hun talenten tonen op het prachtige zandstrand van Zinnowitz, een pittoreske kustplaats op het eiland Usedom.

**Wanneer:** [datum invullen]

**Waar:** Strand van Zinnowitz, Insel Usedom

**Prijzengeld:** [bedrag invullen]

- Top Duitse beachvolleybalteams
- Internationaal gerenommeerde spelers
- Opkomende talenten

- Kwalificatierondes: [datum invullen]
- Hoofdwedstrijd: [datum invullen]
- Finales: [datum invullen]

**Tickets:**

Tickets zijn verkrijgbaar via [ticketlink invullen].

Bereid je voor op adembenemende wedstrijden, spannende actie en een onvergetelijke strandervaring. Kom naar Zinnowitz en ervaar de sensatie van het Duitse beachvolleybal op zijn best!