Scotland vs Oman 2nd ODI

08/15 10:00 - Schotland vs Oman 168-169
Schotland tegen Oman 2e ODI

De tweede wedstrijd van een driematch ODI-serie tussen Schotland en Oman vindt plaats op woensdag 17 januari 2023 om 09:00 uur GMT +4 op het Oman Cricket Academy Ground in Muscat, Oman.

Schotland won de toss en koos ervoor om eerst te batten. Kyle Coetzer en Richie Berrington openden de slagbeurt voor Schotland, terwijl Bilal Khan en Fayyaz Butt de nieuwe bal voor Oman namen.

Schotland kwam sterk uit de startblokken en scoorde in de eerste tien overs 50 runs zonder verlies. Coetzer en Berrington speelden allebei met vertrouwen en sloegen een aantal prachtige grenzen.

Oman brak echter de doorbraak in de 11e over toen Khan Coetzer betrapte voor 25. Schotland verloor binnen korte tijd ook Berrington en Calum MacLeod, en kwam daardoor op 75-3 terecht.

George Munsey en Matthew Cross kwamen vervolgens aan het front en zetten een partnerschap van 78 runs op voor het vierde wicket. Munsey speelde een aanvallende inning en sloeg acht grenzen en twee zessen in zijn 65 van 54 ballen.

Cross speelde een meer verstandige inning en scoorde 38 van 50 ballen. Schotland werd uiteindelijk all-out voor 265 in 49,5 overs.

Voor Oman was Khan de beste bowler met cijfers van 4-47, terwijl Butt 2-46 pakte.

Oman begon hun innings agressief, maar verloor vroeg twee wickets. Aqib Ilyas werd voor 13 weggevangen door Safyaan Sharif, terwijl Jatinder Singh voor 16 werd gevangen door MacLeod.

Zeeshan Maqsood en Ayaan Khan herstelden de innings met een partnerschap van 66 runs voor het derde wicket. Maqsood speelde een aanvallende inning en sloeg vijf grenzen en drie zessen in zijn 54 van 48 ballen.

Khan speelde een meer verstandige inning en scoorde 38 van 50 ballen. Oman verloor echter wickets op regelmatige tijdstippen en slaagde er uiteindelijk niet in het doelwit te bereiken.

Oman werd all-out voor 215 in 45,2 overs.

Voor Schotland was Sharif de beste bowler met cijfers van 3-36, terwijl Brad Wheal 2-42 pakte.

Schotland won de wedstrijd met 50 runs en nam een ​​​​1-0 voorsprong in de serie.