Smart Beach Tour Kühlungsborn Women

**Smart Beach Tour Kühlungsborn Women**

Op 5 en 6 augustus 2023 vindt in Kühlungsborn de Smart Beach Tour Kühlungsborn Women plaats, powered by SPORT1. Dit spannende beachvolleybaltoernooi is onderdeel van de Smart Beach Tour, een serie van hoogwaardige beachvolleybaltoernooien in Duitsland.

De Smart Beach Tour Kühlungsborn Women brengt de beste vrouwelijke beachvolleybalteams uit Duitsland en daarbuiten naar het prachtige strand van Kühlungsborn. Tijdens het toernooi strijden de teams om prijzengeld, rankingpunten en de kans om zich te kwalificeren voor de nationale en internationale kampioenschappen.

De wedstrijden worden gespeeld op twee banen met een fantastisch uitzicht op de Baltische Zee. Naast de topwedstrijden is er een uitgebreid randprogramma voor bezoekers, waaronder muziek, eten en drinken en activiteiten voor kinderen.

Kom genieten van de spanning en sensatie van het topbeachvolleybal in Kühlungsborn. Koop nu je tickets en wees erbij als de beste vrouwelijke beachvolleyballers ter wereld hun kunsten vertonen!