FIVB Salalah

**FIVB Salalah**

Welkom bij FIVB Salalah, een spannend beachvolleybaltoernooi dat plaatsvindt op de prachtige stranden van Salalah, Oman.

**Data:** Van [startdatum] tot [einddatum]
**Locatie:** Salalah Beach, Oman

Dit internationale evenement brengt 's werelds beste beachvolleybalspelers samen voor een week vol intense competitie en schitterende acties.

**Teams:**
* Topteams uit Azië, Europa, Noord- en Zuid-Amerika
* Deelnemers strijden om de felbegeerde FIVB-titel

**Format:**
* Dubbel eliminatietoernooi, met kwalificatierondes en een hoofdtoernooi
* Spannende wedstrijden en een kans om getuige te zijn van enkele van de beste beachvolleybal ter wereld

* Wedstrijden op meerdere velden op het adembenemende Salalah Beach
* Familiezone met entertainment en activiteiten voor alle leeftijden
* VIP-ervaring met exclusieve zitplaatsen en toegang tot meet & greets
* Lokale cultuur en gastronomie om het toernooi compleet te maken

Kom genieten van de spanning en sensatie van FIVB Salalah! Wees getuige van de vaardigheden en atletische prestaties van 's werelds beste beachvolleybalspelers.

**Tickets:** Nu verkrijgbaar op [link naar ticketverkoop]