ITF M15 Horgen MD

**ITF M15 Horgen MD**

Welkom bij het ITF M15 Horgen MD-tennistoernooi! Dit spannende evenement vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum] op de prachtige tennisbanen van de Tennis Club Horgen.

Het toernooi is een onderdeel van de ITF World Tennis Tour en trekt toptennissers uit de hele wereld. Mannenspelers strijden om een prijzengeld van $15.000 en waardevolle ATP-punten.

Fans kunnen genieten van adembenemend tennis van opkomend talent en ervaren professionals. Er zullen zowel enkel- als dubbelwedstrijden worden gespeeld.

Naast het tennis zullen er ook andere activiteiten zijn, zoals voedsel- en drankkraampjes, livemuziek en kinderentertainment. Breng dus uw familie en vrienden mee voor een onvergetelijk dagje uit.

**Tickets:**

Tickets zijn nu beschikbaar voor aankoop via [ticketwebsite]. Ontvang korting bij aankoop van meerdere dagen.

Tennis Club Horgen
Allmendstrasse 51
8810 Horgen, Zwitserland

**Volg ons:**

Blijf op de hoogte van de laatste updates en resultaten via:

* Website: [website]
* Facebook: @ITFM15HorgenMD
* Twitter: @ITFM15Horgen

We hopen u te verwelkomen bij het ITF M15 Horgen MD-tennistoernooi!