SBT - Timmendorfer Women

**SBT - Timmendorfer Vrouwen**

Welkom op de officiële website van het SBT - Timmendorfer Vrouwen beachvolleybaltoernooi.

**Over het toernooi**

Het SBT - Timmendorf Vrouwen beachvolleybaltoernooi is een jaarlijks evenement dat plaatsvindt op het prachtige strand van Timmendorfer Strand. Het toernooi trekt topvrouwen uit de hele wereld aan die strijden om de prestigieuze titel.

**Locatie en data**

Het toernooi vindt plaats van [begin datum] tot [eind datum] 2023 op het strand van Timmendorfer Strand, Duitsland.

**Teams**

Er nemen 16 teams deel aan het toernooi, waaronder regerend kampioen [naam team]. Andere topteams die deelnemen zijn [namen teams].

**Programma**

Het toernooi zal worden gespeeld in een knock-outsysteem. De wedstrijden vinden plaats over twee dagen, met de finale op [datum finale].

**Prijzenpot**

De totale prijzenpot van het toernooi bedraagt [bedrag]. Het winnende team ontvangt een geldbedrag van [bedrag].

**Tickets**

Tickets voor het toernooi zijn te koop via onze website. Er zijn verschillende ticketcategorieën beschikbaar, waaronder dagtickets en weekendpassen.

**Sponsormogelijkheden**

Bent u geïnteresseerd in het sponsoren van het SBT - Timmendorf Vrouwen beachvolleybaltoernooi? Neem dan contact met ons op via [e-mailadres].

**Blijf op de hoogte**

Volg ons op sociale media voor het laatste nieuws, updates en hoogtepunten van het toernooi:

* Facebook: [Facebook-link]
* Twitter: [Twitter-link]
* Instagram: [Instagram-link]

**We kijken ernaar uit u te verwelkomen in Timmendorfer Strand voor een onvergetelijk beachvolleybalweekend!**