Date |
R |
Thuis vs Uit |
1 |
Sanchez/Josemaria vs Ortega/Triay
4-6,6-4,4-6
2 |
Brea/Gonzalez vs Ortega/Triay
2-6,5-7
2 |
Sanchez/Josemaria vs Castello/Osoro
6-2,6-0
3 |
Brea/Gonzalez vs Virseda/Jensen
6-2,7-6
3 |
Alayeto/Alayeto vs Ortega/Triay
0-6,1-6
3 |
Castello/Osoro vs Salazar/Araujo
6-1,5-7,7-5
3 |
Sanchez/Josemaria vs Sainz/Llaguno
Retired
4 |
Iglesias/Fernandez vs Ortega/Triay
3-6,5-7
4 |
Alayeto/Alayeto vs Guinart/Navarro
7-5,6-4
4 |
Rufo/Collombon vs Virseda/Jensen
2-6,1-6
4 |
Brea/Gonzalez vs Talavan/Rodriguez
6-4,6-3
4 |
Sainz/Llaguno vs Riera/Icardo
6-1,6-4
**World Padel Tour Minorca - Dames**
Bereid je voor op een spannend padeltoernooi op het prachtige eiland Menorca! Van [datum] tot [datum] verwelkomen we de beste vrouwelijke padelspelers ter wereld voor de World Padel Tour Minorca - Dames.
Beleef het opwindende spel van padel, een mix van tennis en squash, terwijl de elite van de sport om de overwinning strijdt. Geniet van intense rallies, ongelooflijke vaardigheden en de spanning van wereldkampioenschapstoernooien.
De wedstrijden vinden plaats in het ultramoderne Pavelló Municipal de Ferreries, dat garant staat voor een geweldige sportervaring. Tickets zijn verkrijgbaar via [ticketwebsite], dus zorg dat je de jouwe snel reserveert om je plek te bemachtigen voor dit onvergetelijke evenement.
Of je nu een ervaren padelfan bent of gewoon de opwinding van dit groeiende sport wilt ervaren, de World Padel Tour Minorca - Dames is het perfecte evenement voor jou. We zien je daar!